Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin Forum
#1
Regulamin

Postanowienia ogólne

Niniejszy regulamin określa warunki korzystania z forum dyskusyjnego znajdującego się pod adresem (https://top-czat.pl/forum) Właścicielem forum jest właściciel portalu Top Czat.
Zapoznanie się z regulaminem i zaakceptowanie jego warunków jest niezbędne do korzystania z forum dyskusyjnego i przeprowadzenia procesu rejestracji.
Zawartość stron forum stanowi własność usługodawcy https://top-czat.pl  i jest prawnie chroniona.
Właściciel forum nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Forum wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw. ciasteczka umieszczane w przeglądarce użytkownika forum.

Rejestracja i konto

Rejestracja i korzystanie z forum jest bezpłatna i dobrowolna.
Podczas rejestracji użytkownik oświadcza, że podane przez niego dane są zgodne z prawdą.
Login oraz inne dane nie mogą zawierać treści wulgarnych, erotycznych i nieetycznych.
Użytkownik może dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz w każdej chwili cofnąć tę decyzję.
Po prawidłowej rejestracji zostanie przesłany link aktywacyjny na podany adres e-mail. W celu aktywowania konta na forum należy kliknąć w otrzymany link w wiadomości e-mail. ( Spradź folder SPAM).

1 Prawo do szacunku: Każdy uczestnik ma prawo do szacunkowego i uprzedzeń traktowania ze strony innych uczestników czatu. Nie powinien być poddawany dyskryminacji, obrażaniom ani prześladowaniom.

2 Prawo do prywatności: Uczestnicy mają prawo do ochrony swojej prywatności i nie powinni być zmuszani do ujawniania prywatnych informacji, takich jak adresy, numery telefonów czy hasła.

3 Prawo do wyrażania opinii: Każdy uczestnik ma prawo wyrażać swoje opinie i poglądy, o ile robi to w sposób zgodny z regulaminem czatu i nie narusza praw innych.

4 Prawo do zgłaszania problemów: Uczestnicy mają prawo zgłaszać nieodpowiednie zachowanie innych uczestników lub naruszenia regulaminu administratorowi lub moderatorowi czatu.

5 Prawo do uczestnictwa: Uczestnicy mają prawo do uczestnictwa w rozmowach i aktywnościach czatu, o ile przestrzegają regulaminu i zasad współistnienia.

Zakazy dla uczestników czatu:

1 Zakaz obrażania i dyskryminacji: Uczestnicy nie mogą obrażać ani dyskryminować innych uczestników na podstawie płci, orientacji seksualnej, pochodzenia etnicznego, wyznania, wieku itp.

2 Zakaz spamu i reklam: Nie wolno spamować lub promować własnych produktów, usług czy linków w sposób niezgodny z regulaminem czatu.

3 Zakaz wulgaryzmów i obraźliwego języka: Uczestnicy nie mogą używać wulgaryzmów ani obraźliwego języka w rozmowach.

4 Zakaz cyberprzemocy: Wszelkie formy cyberprzemocy, takie jak hejtowanie, prześladowanie lub zastraszanie innych uczestników, są niedopuszczalne.

5 Zakaz trollowania: Trollowanie, czyli celowe wprowadzanie zamieszania lub podburzanie innych uczestników, jest zabronione.

6 Zakaz publikowania treści nieodpowiednich: Nie wolno publikować treści, które są nieodpowiednie, wstrętne lub naruszają zasady moralności i kultury.

7 Zakaz nadużywania uprawnień: Uczestnicy nie powinni nadużywać uprawnień moderatorów ani administratorów.

8 Zakaz naruszania praw autorskich: Nie wolno publikować treści chronionych prawem autorskim bez odpowiedniego zezwolenia.
Administrator
1  Zarządzanie uczestnikami: Administrator ma prawo do zarządzania uczestnikami czatu, w tym do wydawania ostrzeżeń, wyrzucania lub blokowania użytkowników, którzy łamią regulamin czatu lub zachowują się w sposób szkodliwy dla społeczności.

2 Tworzenie i modyfikacja regulaminu: Administrator może tworzyć lub zmieniać regulamin czatu w celu dostosowania go do bieżących potrzeb i problemów społeczności czatu.

3 Moderacja treści: Administrator ma prawo do usuwania nieodpowiednich treści, takich jak wulgaryzmy, obraźliwe komentarze czy spam, oraz do regulowania treści w celu utrzymania pozytywnej atmosfery.

4 Nadawanie uprawnień moderatorom: Administrator może nadawać pewne uprawnienia moderatorom, co pozwala im na pomoc w zarządzaniu czatem, usuwaniu nieodpowiednich treści i kontrolowaniu zachowania uczestników

5 Ochrona prywatności uczestników: Administrator może działać w celu ochrony prywatności uczestników, w tym weryfikacji i usuwania informacji, które naruszają prywatność innych.

6 Wydawanie komunikatów i ogłoszeń: Administrator może komunikować się z uczestnikami poprzez ogłoszenia i komunikaty w celu przekazania ważnych informacji lub zaktualizowania regulaminu.

7 Rozwiązywanie sporów: Administrator ma prawo do rozwiązywania sporów między uczestnikami i podejmowania decyzji w kwestiach spornych związanych z działaniem czatu.

8 Odpowiedzialność prawna: Administrator może ponosić pewną odpowiedzialność prawna za treści publikowane na czacie, dlatego musi działać ostrożnie i w pełni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa.

9 Monitorowanie aktywności: Administrator ma prawo monitorować aktywność uczestników, w celu zapobiegania nadużyciom i zapewnienia zgodności z regulaminem.

10 Zamknięcie konta: Administratorzy mogą mieć prawo do zamknięcia konta użytkownika, który wielokrotnie łamie regulamin lub zachowuje się w sposób szkodliwy dla społeczności czatu.

Top czat
#2
Prosimy o zapoznanie sie z nowym regulaminem forum.
Top czat


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości