Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Modernizacja forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Witam.
Uprzejmie informuję, że powstała sekcja stricte radiowa.
Co to znaczy?
Dotąd wszystkie tematy dotyczące radia były porozrzucane i podzielone jak gdyby na dwie części.
Część dotyczyla informacji związanch z radiem i byla w sekcji informacyjnej a druga część audycji radiowych itp widniejąca w dziale muzyczym.
Od dziś sekcja informacyjna forum dotyczy tylko Naszego forum wszystko inne związane z radiem zawarte będzie w nowo powsralej sekcji radiowej.
Ponadto wyodrębniłem również z informacji ogólnych informacje dotyczące czatu i są one teraz w osobnym podziale w sekcji informacyjnej o nazwie "Czat".
Myślę,że to znacznie ułatwi Wam pisanie oraz szukanie interesujących Was tematow i ogólnie zwiedzanie Naszego forum.
W każdym dziale są również poprzypinane najważniejsze tematy dotyczace danego działu.
Napisane przez Jarek - 5 godzin(y) temu

Małej modyfikacji uległ również:
Dział Muzyczny
w którym po rozłaczeniu go z tematyką radiową powstały nowe poddziały.

Doszedł Nam kolejny nowy dział na forum (można też powiedzieć,że przebudowa innego starego) w sekcji informacyjnej:

Społeczność Top-Czatowa.

Czyli wszystko stricte związane z ludzmi na Naszym portalu.
Miłego zwiedzania. ; ))

Informuję,że mamy nową sekcję na Naszym forum,
Planeta Singli
( tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu.)

Jest to pewno ostatnia juz sekcja na Naszym forum.

Zapraszam do zwiedzania oraz pisania ciekawych tematów.
Informuję,że wszystkie tematy z 2018roku, zostały przeniesione do poszczególnych archiw forum.
Chcąc powrócić do takiego tematu, wystarczy podesłać link moderatorowi.
Na prośbę jednej z użytkowniczek forum,która jest również pomysłodawcą - powstał nowy dział w Sekcji Informacyjnej/Społecznośc Top-Czatowa:

Top Sonda,

w którym pojawią się wywiady głosowe (lub też w innej formie) z użytkownikami Naszej społeczności.

Informuję, że postanowiłem dodać jeszcze jedną sekcję na Naszym forum która nazywa się:

"ABC" Prawa
(tylko dla zarejestrowanych użytkowników forum)

Do tej pory nie były chyba poruszane u Nas tematy dotyczące prawa , więc myślę,że się przyda.
Miłego zwiedzania i klikania. ; )

Informacja:

Dział: Wspieramy innych,
został przeniesiony z Sekcji Informacyjnej/Ogłoszenia i informacje z portalu do działu "Społeczność Top- Czatowa i rozbudowany w nowe podzdziały.
Z przykrością muszę stwierdzić, że na forum znów zaczynacie robić śmietnik i spam - tematami które były już poruszane.. wielokrotnie -przez osoby które te tematy same poporuszały...

A wystarczy przed napisaniem tematu spojrzeć w dziale,czy owy temat nie był już poruszany -tym bardziej że macie w każdym dziale "Opcje wyszukaj".
A jeśli nie macie pewności, jest Lea -drugi moderator który nie gryzie.

Lenistwo ,skleroza czy może jarają Was cyferki w statystykach i i profilu i forum?

Chwilowo jestem mniej na forum, ale staram się być z Wami na bieżąco.
Szanujcie czyjąś pracę
Włożyłem masę energii by w działach był porządek.
Pamiętajcie,że liczy się jakość nie ilość...
Kolejne takie tematy zacznę po prostu kasować bo to już jest podbijanie...
A jeszcze prośba do Medyka, żeby Lea miała uprawnienia /przenieś /połącz itd w całej Sekcji Rozrywkowej.
Jarek wiesz ,że Cię lubie .. ale niestety nie da się tak jak TY chcesz by było idealnie .. nie każdy pamięta  to co pisał .. czy jakie tematy były rok czy nawet poł roku temu.. czy nawet dwa miesiece temu...  nie da sie tego pamiętać, tym bardziej nowi użytkownicy , ja sama piszę to na co mam ochotę i nie patrzę na to czy ten temat był ..  a co do tego że TY się wysiliłeś z porządkami na forum .. za co " bardzo dziękujemy" ale , ja mogę tak samo napisać ile ja dałam od siebie w ten portal latami i "inni" i tego nie wypominamy NIKOMU . Więc Jaruś nie czepiaj się , proszę ..  
Nie dajmy się zwariować to ma być przyjemność a nie jak w wojsku twarde zasady...Owszem Jarku szanujemy twoją "pracę" ale bez przesady nikt nie pamięta jakie wątki pisał przed rokiem i nikomu nie chce się pięć razy przeszukiwać forum by je odnaleźć. Jeśli ktoś już napiszę coś dwa razy to gwarantuje ci ,że to nie specjalnie po prostu tematy czasami krążą w głowie i miło jest do nich wracać....A na siłę pilnowanie i wymaganie tylko zniechęci innych do pisania...Popieram Milkę w 100%... Pamiętajmy ,że to ma być przyjemność i odskocznia od życia w realnym świecie a tam mamy już dość problemów... Wink Lepiej czasami wyluzować Smile
Stron: 1 2