Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Równi i równiejsi :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam Szanownych Adminow.. 
Wiec teraz prosze mi wytlumaczyc za co te moje loty dzisiejsze????
bo oprocz wyebane w zartach nie napisalam nic nie iblizylam nikomu nie zwyzywalam  .... 
mozna napisac qurwa i jest ok .. 
nie macie sie czym bawic? po slodziaku wam dac????
Lizaka chupa chups jak już to poproszę Wink A co do propozycji zabawy w wulgaryzmy to hmmm odpowiedzi udzielałem na bieżąco Wink
(17.Wrz.2019, 11:40 PM)Zołza napisał(a): [ -> ]Witam Szanownych Adminow.. 
Wiec teraz prosze mi wytlumaczyc za co te moje loty dzisiejsze????
bo oprocz wyebane w zartach nie napisalam nic nie iblizylam nikomu nie zwyzywalam  .... 
mozna napisac qurwa i jest ok .. 
nie macie sie czym bawic? po slodziaku wam dac????

Nikt nie robi z czatu zakonu, żeby nie można bylo sobie napisać j/w raz na jakiś czas (choziaż to jest bez sensu bo każdy wie o co chodzi)... natomiast, jeżeli ta "pseudo cenzura" pojawia się co drugie zdanie tudzież wyraz to należy się zastanowić czy warto popisywac się na czacie w ten sposób... bo inni jakoś potrafią obyc się bez tego pisząc kulturalnie.
Ech....nikt nie jest świety,czasem na humor do kitu...jakies nerwy,czasem tez nie lubi czytac danej osoby i jej wypowiedzi...ale uwazam,ze takie przeklinanki (nawet jak sie litereczke zmieni )sa tylko nakrecaniem kolejnych przeklinanek. Bo skoro jedna osoba moze-to dlaczemu ja nie moge? Mysle,ze idzie rozmawiac bez przeklenstw,a co do "osob,ktore nas denerwuja" jest taka fajna opcja IgNoR Big Grin . A jesli to nie zadziala-na napastnika.....to sa Strazaki w czerwieni Angel  i Szef Szefow Tongue
 Mysle-ze i zaczepnicy musza tu byc,spokojni tez musza byc....przynajmniej nie jest nudno . Kazdy czlowiek jest inny-nawet w internetach......tyle ,ze realnie-jak ktos nas drazni -to z nim nie dyskutujemy -prawda? Moze warto tez w internetach tego sie trzymac hmm?
 ......i znow mnie pokusilo ,zeby sie wypowiedziec.....a co tam-bedzie na mnie
Jak na moje to po co te przekleństwa w ogóle.. Czy nie potrafimy pisać normalnie bez klnięcia jak ludzie hmm,nie mówię , bo mi też nieraz się zdarzy , że napiszę coś z gwiazdką czy zmieniam literke , ale w sumie po co to ??..
Kozaczenie w necie jak dla mnie jest banalne ,i dyskusje durne z ludźmi , których nawet nie znamy.
Nie lepiej dac ignora i nie odpisywac ..? No chyba , że niektórzy lubią szpanowac i dla popisu sobie wchodzą na czat i przeklinaja, żeby zwrócić na siebie uwagę.
I tak jeszcze dodam , że wyrzucanie z czata ludzi wcale nie jest takie przyjemne i żadna czy żaden ze strażników nie robi tego dla zabawy , bo nikt nikogo za byle co nie wyrzuca , jeśli nie umiesz się zachować i nie docierają do Ciebie ostrzeżenia no to lecisz proste Smile
Tyle w temacie.
Pragnę również zauważyć, że po to Administrator portalu ustawił cenzurę przekleństw na czacie by ich nie było.
Omijanie tego i stosowanie "pseudo cenzury" jest niczym innym jak niestosowanie się do wytycznych zawartych w:
Regulaminie portalu. <--- klik.

Ponadto uważam,że wyrazy takie nie powinny w żaden sposób być ozdobnikami w wypowiedziach na czacie jak i forum.
Zapewne nikomu tym nie zaimponujemy.
Netykieta i kultura w takich miejscach jednak powinna obowiązywać.
Może i ja się wtrącę ,liczę się z tym że mogę zaraz za to oberwac ale co mi tam .. Big Grin.
Piszesz Jarku że rozmowy na czacie powinny być kulturalne hmm ktoś kto mało pisze i czyta uważnie czat więcej wylapie .Nie jednokrotnie widziałam jak ludzie piszący używali takich wyrażeń jak zołza i jakoś nie dostawał lota . Kilka razy nawet strażnik sobie przyklnol i co ?Nic.Dlaczego bo jest strażnikiem i mu wolno ?Wink Taka moja mała rada zanim kogoś skrytykujemy popatrzmy na to co sami robimy , to chyba tyle chciałam napisać .Teraz czekam na lincz Big Grin
Masz racje Jula, ranga strażnika czatu powinna zobowązywac do dawania przykładu w takich miejscach jak czat czy też forum.
Często jest tak,że zwykły użytkownik widząc "osobę funkcyjną" na czacie-która praktykuje opisane przez Ciebie rzeczy,(chociaż nie powinien) sam to robi.
Temat poświęcony jednak jest nie samemu używaniu przekleństw (bo na te staramy się bezzwłocznie reagować-ostrzegając by tego więcej nie robić),a maskowaniu ich ,czy jest tego sens , po co to robic i czy to powinno być dopuszczalne.
Julka masz rację , że może nie każdy leci za przekleństwo, ale to dlatego , że jeśli dostaje pierwsze upomnienie i już nie używa wulgaryzmów to nie leci. Trochę się nie zgodzę z tym jak napisałaś , że tylko Zołza wylatuje , inni użytkownicy też lecą , jeśli upomnienia nie pomagają i nie zgodzę się też z tym, że Strażnik może wszystko ..., bo tak nie jest . Strażnik niczym się nie różni od innych, jedynie czym to tym , że pilnuje porządku .
Ja też nie jestem święta zdarzyło też mi się wylecieć może z dwa razy kiedyś i nie robiłam afery,ale na pewno nikogo nie obrażam i nie przeklinam w czyjąś stronę , jak robią to Ci , którzy właśnie zostawaja wyrzuceni a później mają pretensje do całego świata dlaczego Oni ciągle są banowani!!. .
Nie bądźmy jak dzieci niech każdy patrzy na siebie i przestrzega regulaminu , wtedy nikt nie będzie płakał Smile Smile
(18.Wrz.2019, 04:00 PM)Miśkaa napisał(a): [ -> ]Julka masz rację , że może nie każdy leci za przekleństwo, ale to dlatego , że jeśli dostaje pierwsze upomnienie i już nie używa wulgaryzmów to nie leci. Trochę się nie zgodzę z tym jak napisałaś , że tylko Zołza wylatuje , inni użytkownicy też lecą , jeśli upomnienia nie pomagają i nie zgodzę się też z tym, że Strażnik może wszystko ..., bo tak nie jest . Strażnik niczym się nie różni od innych, jedynie czym to tym , że pilnuje porządku .
Ja też nie jestem święta zdarzyło też mi się wylecieć może z dwa razy kiedyś i nie robiłam afery,ale na pewno nikogo nie obrażam i nie przeklinam w czyjąś stronę , jak robią to Ci , którzy właśnie zostawaja wyrzuceni a później mają pretensje do całego świata dlaczego Oni ciągle są banowani!!. .
Nie bądźmy jak dzieci niech każdy patrzy na siebie i przestrzega regulaminu , wtedy nikt nie będzie płakał Smile Smile
Wiesz , proponuję poczytać sobie kiedyś czat np.przez godzinke bez pisania. Po prostu skup się tylko na czytaniu. .Naprawdę dużo można przeczytać,zauważyłam też że na nie które osoby przymykane jest oko Wink jeszcze jedno kilka razy słyszałam jak na audycji leciała muzyka z wulgaryzmamì ..zero reakcji dodam że było przed 22 Smile

(18.Wrz.2019, 06:55 AM)Medyk napisał(a): [ -> ]Lizaka chupa chups jak już to poproszę Wink A co do propozycji zabawy w wulgaryzmy to hmmm odpowiedzi udzielałem na bieżąco Wink
Od lizaków psują się zęby Big Grin lepiej pochrupac marchewkę , a słodziak to maskotka ze sklepu Biedronka haha Tongue
Stron: 1 2 3