Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Lista przebojów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Informuje ,iż chciałabym bardzo , bardzo ,ale to bardzooooo żeby wróciła lista przebojów na  nasze radio  , tylko że wiadomo ,że to trudna sprawa , dużo  do ogarnięcia... ale może ktoś znajdzie się z ludzi kto by to poprowadził? TYlko poprowadził  tak na poważnie , nie żeby za 2 tygodnie , napisać " rezygnuję"   Np żeby taka lista  trwała najmniej dwa miesiace ? może jacyś chętni , ogarnięci? Co wiedzą jaki to wysiłek  i ile poświecenia? I odpowiedzialności ? 
Również byłbym za tym i całkowicie popieram zamysł przywrócenia listy przebojów radia top-czat.
Pamiętam ,że kiedyś Top-Czatowa lista przebojów cieszyła się sporym zainteresowaniem.Warto wesprzeć ten pomysł i zamienić go w czyn.
No wiadomo że bym się chętnie podjęła Big Grin
Tylko chyba nie do końca wiem jakby to miało działać Sad
Ktoś chętny do objaśnienia od A do Z? Smile
(01.Sie.2019, 10:30 AM)Shellcia napisał(a): [ -> ]No wiadomo że bym się chętnie podjęła Big Grin

Bardzo dobra decyzja. A tak naprawdę nie masz co się obawiać, jak dostaniesz dostęp do listy w panelu, to wszystko będzie wiadomo.
(31.Lip.2019, 03:01 PM)Jarek napisał(a): [ -> ]Również byłbym za tym i całkowicie popieram zamysł przywrócenia listy przebojów radia top-czat.
Pamiętam ,że kiedyś Top-Czatowa lista przebojów cieszyła się sporym zainteresowaniem.Warto wesprzeć ten pomysł i zamienić go w czyn.

(01.Sie.2019, 10:30 AM)Shellcia napisał(a): [ -> ]No wiadomo że bym się chętnie podjęła Big Grin

Shellciu droga  Smile  A ja będę wierną fanką tej listy   Big Grin Pozdrowionka maleńka  Smile

Zazwyczaj jest 20 utworów (przeważnie aktualnie na "topie") na które my słuchacze oddajemy swoje głosy.
Jest tez poczekalnia (my równiez glosujemy na utwory tam. Utwor z największym poparciem wchodzi wówczas na listę.
Wszystko zależy jak Medyk na to spojrzy swym sceptycznym od zawsze co to listy okiem. Smile Jakby coś mogę pomóc przy liście.
Są na forum również jingle do listy przebojów.
No i super Smile może to być na prawdę coś fajnego Big Grin
Zróbmy to!! Big Grin
Zobaczymy co Administrator powie. Smile
Ja również jestem na tak Smile Odnośnie tego by lista powróciła .
Większość z Nas doskonale wie jaka to odpowiedzialność , mam nadzieje że jeśli ona już wróci to nie będzie to chwilowe tak jak to bywało tu wcześniej . Pozostaje Nam tylko poczekać na to co Szef ma do powiedzenia w tym temacie.
(01.Sie.2019, 01:00 PM)Shellcia napisał(a): [ -> ]No i super Smile może to być na prawdę coś fajnego Big Grin
Zróbmy to!! Big Grin

Dopiszę do tego jeszcze, ze co tydzień była też możliwość typowania 1, 2, i 3 miejsca oraz ilości oddanych głosów na listę. Więc dodatkowa zabawa Smile
Stron: 1 2