Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Emoji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kochani po konsultacji z Tobiaszem i braku jego przeciwskazań zwracam się do was z zapytaniem. Co wy na to? Żeby np. Emotke :fuck: zmienić na emotke z Tobiasza avataru i nadać jej nazwę :Tobi:?? hmm
Hmm po co zamieniać? Jak można nowa dodać? Obie są fajne Smile
Madmanie mój kochany...nie zgadzam się bo ja używam tamtej emotki..można dodać nową choć ja prosiłam o wzorze diabelka i medyk nie dodal... Tongue Big Grin
(24.Lip.2019, 06:21 PM)Iness napisał(a): [ -> ]Madmanie mój kochany...nie zgadzam się bo ja używam tamtej emotki..można dodać nową choć ja prosiłam o wzorze diabelka i medyk nie dodal...

ale jak się nie mylę to było ileś m@łpek za tą emotkę  co chciałaś
(24.Lip.2019, 06:27 PM)Tobiasz napisał(a): [ -> ]
(24.Lip.2019, 06:21 PM)Iness napisał(a): [ -> ]Madmanie mój kochany...nie zgadzam się bo ja używam tamtej emotki..można dodać nową choć ja prosiłam o wzorze diabelka i medyk nie dodal...

Daj spokój mam płacić?? Wy też placcie xD
Ja się nie zgadzam bo :fuck: mi jest potrzebne Big Grin
(24.Lip.2019, 07:37 PM)Iness napisał(a): [ -> ]
(24.Lip.2019, 06:27 PM)Tobiasz napisał(a): [ -> ]

Daj spokój mam płacić?? Wy też placcie xD 

nie widzę problemu jak jak będzie trzeba za płacić m@łpkami
Słabo z waszą dyskusją i słabo z waszymi argumentami - więc od dziś każda nowa emotka jaką będziecie chcieli na czacie kosztuje 100 000 @ ( sto tysięcy małpek) nazwa emotki nadawana przez administrację , w przypadku emotki z własną nazwą , myślę zże wiadomo o co chodzi cena wzrasta do 150 000 @ ( sto pięćdziesiąt tysięcy małpek ). .
Może, gdyby była większa możliwość zdobywania @@ to emotikonów byłoby więcej na czacie i zapewne różnych. Pisząc na czacie, forum to aby "zarobić" na taką emotikonkę to trzeba kilku lat!!. Nie każda osoba ma tych @@ dużo. Wymagając, daj też możliwość, aby te @@ jakoś zdobyć, bo nie sądzę, że ludzie za buźkę na czacie będą płacili własnymi PLNami. Jak i mając na przykładzie dodanie emoji, z propozycji chłopaków, nikt się na takie coś nie poskłada. 

Jak zbierać @@ na forum?   Uważam, że to za mało.
Medyku   Smile ? Tylko skąd tyle @  ? Tyle już  tu jestem na tym forum i na czaciku i nigdy nie miałam 100.000@  albo 150.000@ i zachodzę po rozum do głowy skąd tyle tych @ mogę mieć..? .Za napisanie nowego postu 2@  ,w grach same minusy  Undecided  no może większość ,cena za grę też nie mała . Tak sobie myślę i zastanawiam się skąd taka cena i czemu  aż tyle małpek za jakąś tam emotkę  Smile No  cóż ...? Tak jak w życiu "Syty głodnego nie zrozumie a bogaty biednego wyśmieje" ... I  takiej odpowiedzi się spodziewam ...
Stron: 1 2