Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Sekcja rozrywkowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Drodzy forumowicze.
Pragnę Was poinformować, że robiąc porządki w sekcji rozrywkowej-pozamykałem wszystkie tematy z 2018r w których zanotowano brak aktywności.
Jeśli będziecie chcieli powrócić do któregos z nich chętnie go otworzę.Wystarczy przesłać na pw link do tematu.

Jako,że w sekcji którą moderuję - czyli rozrywkowej panował mały nieład zrobiłem porządek i poprzenosiłem kilka tematów z działu: "Rozmowy na każdy temat" w odpowiednie działy (większość do działu: "Miłości, amory, wzdychania, chwalenia, działania Kupidyna") i kilka do innych.Mam nadzieję ,że nie będzie problemu z ich znalezieniem.
Teraz jest jako taki porządek i chciałbym aby taki został.
Zatem piszcie jeszcze więcej rozważniej dobierając działy pisząc nowe tematy.
Mam tez kilka pomysłów na nowe działy ale to wkrótce.
Pozdrawiam. Tongue
Niech zapłoną Wasze klawiatury. Big Grin

Witajcie.
Ponieważ na jesień w telewizji pojawia się coraz więcej programów telewizyjnych,reality show itp, w dziale: "Filmy i seriale" (sekcja rozrywkowa) powstał nowy poddział: "Wasza Telewizja" - gdzie można będzie omawiać Wasze ulubione programy.
Podadto: w "Kąciku kulinarnym" na prośbę jednej z naj aktywniejszych w tym dziale użytkowniczek, powstał również nowy poddział "Ciasta , ciasteczka, desery i inne smakołyki.
Miłego zwiedzania.
Uwaga!!
Z racji tego ,że testuję jedno z narzędzi moderatorskich, w strefie rozrywkowej:
("Na każdy temat"),
może pojawić się problem z wyświetleniem Waszych postów w rozpoczętych już wątkach (nie dotyczy nowych tematów.)
Pojawią się one w nieco pòźniejszym czasie.
Testy mają związek z nowym działem:
Małpim gajem
i potrwają do godziny 17stej.

Dziś został dodany nowy dział w sekcji rozrywkowej:

Bazar.

Zaczynając go użytkować, warto zapoznać się z widniejącymi tam zasadami obowiązującymi w tym dziale.

Sprecyzowano kategorie w dziale:

"Co w necie piszczy"

(sekcja rozrywkowa.)
"Opcja wyszukaj" to nowość na forum, dołączona w formie ogłoszenia do każdego działu/poddziału w strefie rozrywkowej.
Zdecydowałem się na to,ze względu na coraz większą ilość powtarzających się tematów w tej sekcji.
Od teraz będzie można łatwo sprawdzić czy temat był lub nie był poruszany , wpisując frazę ,slowo klucz w wyszukiwarkę:

Kliknij aby użyć opcji "Wyszukaj"

Mile widziane korzystanie z tej opcji nie tylko w strefie rozrywkowej. ; )
Peace.

Powstał nowy dział w Strefie rozrywkowej/Męskie sprawy:
RTV i AGD

Jeśli macie jakieś propozycje nowych działów/pod działow, odsylam do tematu:

https://top-czat.pl/forum/showthread.php?tid=204&page=2

Zachęcam również do udzielania się w nowym dziale.
Robiąc dziś porządki na Naszym forum forum, natknąłem się na straszny nieład w dziale:
"Złóżmy sobie życzenia"

Po pierwsze: Wszszystkie tematy dotyczące międzynarodowych dni tj: Dzień Matki ,Dzień kobiet itp zostały przypięte a te które się dublowały zostały połączone: (dzień kobiet z dniem dziewczyny i dzień mężczyzny z dniem chlopaka.)
Po drugie: Tematy dotyczące wszelakich życzeń świątecznych...było ich multum,dlatego połączyłem je w całość i od teraz zyczenia Wigilijne/Wielkanocne/Noworoczne piszemy w jednym temacie... (Temat został również przypięty)
Po trzecie: Powtarzające się życzenia urodzinowe zostały również połączone...
Wszystkie tematy tam są otwarte i proszę ich nie dublować.
Porządki na forum uważam za zamknięte.

W kąciku muzycznym powstał poddział stricte dla osób zajmujących się produkcjami muzycznymi tj: dj,sety mixy itp:

Wasze produkcje,mixy ,sety

Chciałbym zaznaczyć z góry ,ze nie mylmy tego z audycjami radiowymi.
A i tradycyjnie 1osoba = jeden temat (rozpoczęty wątek).

Stron: 1 2