Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: kolory nicków pismaków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak się zastanawialiśmy i ... troszkę te kolory dot. "pismaków" na forum i czacie są takie jak to powiedzieć/napisać, cyt. "odcień szary szarości", a tak naprawdę nie ma różnicy z kolorem osób, które wchodzą na czat jako goście. Fajnie byłoby pozmieniać, wyróżnić. Tak jak to było z kolorem dla prezentera.

A cała paletka kolorów jest duża, więc może .... >> KOLORY
(11.Lip.2019, 07:32 AM)Lea napisał(a): [ -> ]
Tak się zastanawialiśmy i ... troszkę te kolory dot. "pismaków" na forum i czacie są takie jak to powiedzieć/napisać, cyt. "odcień szary szarości", a tak naprawdę nie ma różnicy z kolorem osób, które wchodzą na czat jako goście. Fajnie byłoby pozmieniać, wyróżnić. Tak jak to było z kolorem dla prezentera.

A cała paletka kolorów jest duża, więc może .... >> KOLORY 

Lea dziękuję Ci za ten post ...Ale widzisz nawet nie ma zainteresowania  i żadnej odpowiedzi ze strony  Administracji  Undecided a przecież  można odpowiedzieć tak lub nie ...prawda ? Przykre niestety ale cóż  ...
Mi na kolorach itp nie zalezy, ale widzę że faktycznie jak na każdym portalu, administracja zrobiła co ICH. zdaniem trzeba a user to tylko user. Później userów ubywa, a czemu? Bo zostają zostawienie sami sobie. I 2 gość ma PRAWIE taki sam kolor jak zarejestrowany, na telefonie jest roznica, ale na laptopie trzeba do tylu matrycę pochylić żeby dojrzeć różnicę.
(17.Lip.2019, 08:00 PM)Diabełek napisał(a): [ -> ]Mi na kolorach itp nie zalezy, ale widzę że faktycznie jak na każdym portalu, administracja zrobiła co ICH. zdaniem trzeba a user to tylko user. Później userów ubywa, a czemu? Bo zostają zostawienie sami sobie. I 2 gość ma PRAWIE taki sam kolor jak zarejestrowany, na telefonie jest roznica, ale na laptopie trzeba do tylu matrycę pochylić żeby dojrzeć różnicę.

Diabełku  Smile Tez mi nie zależy,   tylko jeśli ktoś pyta ,to przez grzeczność powinno się odpowiedzieć na zadane pytanie ...  prawda?
(17.Lip.2019, 08:36 PM)Ola1 napisał(a): [ -> ]
(17.Lip.2019, 08:00 PM)Diabełek napisał(a): [ -> ]Mi na kolorach itp nie zalezy, ale widzę że faktycznie jak na każdym portalu, administracja zrobiła co ICH. zdaniem trzeba a user to tylko user. Później userów ubywa, a czemu? Bo zostają zostawienie sami sobie. I 2 gość ma PRAWIE taki sam kolor jak zarejestrowany, na telefonie jest roznica, ale na laptopie trzeba do tylu matrycę pochylić żeby dojrzeć różnicę.

Diabełku  Smile Tez mi nie zależy,   tylko jeśli ktoś pyta ,to przez grzeczność powinno się odpowiedzieć na zadane pytanie ...  prawda?
Mio Smile ale admina nima Smile pojechał na Bahamy i zostawił nas samych Big Grin
Nikt przecież nie siedzi tu 24/h
Cierpliwości troszkę.
Jest więcej tematów którym terzeba poświęcić uwagi i wydaje mi się że tym musiałby zając się Nasz webmaster Mati który jak widzicie dlugo nie udzielal sie na Naszym forum. Pewno jest zajety.
A poganianiem nic raczej nie wskóramy.
Aby rozwiać wasze wątpliwości , im więcej postów tym lepsze kolory , to tak samo jak z innymi kolorami , im więcej @-pek tym fajniejsze kolory Wink
Bardzo mi się podoba  Panie Medyku  ta odpowiedź Big Grin za , którą ślicznie dziękuję ... no i ...wątpliwości rozwiane  Tongue Tongue Tongue
(19.Lip.2019, 07:27 PM)Ola1 napisał(a): [ -> ]Bardzo mi się podoba  Panie Medyku  ta odpowiedź Big Grin za , którą ślicznie dziękuję ... no i ...wątpliwości rozwiane  Tongue Tongue Tongue

a tak naprawdę to zielony kolorek mi się podoba ... Tongue  zielony to nadzieja... z drugiej strony "nadzieja to matka głupich" więc ..? już sama nie wiem  Tongue