Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Pan Privat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szanowna Administracjo  Smile  Mam pytanko ...a może coś z moim  wzrokiem nie tak  Dodgy Jakoś  nie widzę żadnego postu Pana Tomka "Privata " a w statystykach Top 5 piszących widzę ,że ten Pan ma 567 postów ?  Jakieś czary na tym forum ? Czy ja tak tylko widzę ? Proszę o wyjaśnienie bo nie ogarniam  Huh Huh
A  czy  pani  Ola1  już  sprawdziła   swoją  listę  dostępnych  kolorów  , testowanych   przez pana Privata  Tongue Tongue Tongue
(21.Maj.2019, 10:38 PM)Privat napisał(a): [ -> ]A  czy  pani  Ola1  już  sprawdziła   swoją  listę  dostępnych  kolorów  , testowanych   przez pana Privata  Tongue Tongue Tongue

A czy Pan Privat podpowie mi gdzie mam sprawdzić tę listę dostępnych kolorków ?  Tongue
taki weteran forumowy powinien znać forum na wylot Big Grin , wiec zapraszam do szukania Big Grin
(21.Maj.2019, 10:38 PM)Privat napisał(a): [ -> ]A  czy  pani  Ola1  już  sprawdziła   swoją  listę  dostępnych  kolorów  , testowanych   przez pana Privata  Tongue Tongue Tongue

Niestety drogi Panie Privacie  Undecided ale ja tej swojej listy nigdzie nie mogę znaleźć ...