Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Szantaż emocjonalny i zachowania patologiczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkichSmile
Doszłam do wniosku że każdy ma prawo wiedzieć z kim ma do czynienia.
Zwrócę sie teraz do Agi nie życzę sobie żebyś buntowała ludzi przeciw mnie po za tym Twoj szantaż emocjonalny oraz wieczne robienie ofiary z siebie jest irytujące.Druga sprawa która chce poruszyć to to że podstawą jest uswiadamianie ludzi że mają problem i pomaganie ale trzeba robić to ostrożnie.Odbierając od tematu dziekuje za zdjęcie mi tej jakże zaszczytnej co dla poniektórych funkcji strażnika SmileWspółczuję ludziom których podniecają wirtualne stanowiska.Na koniec zapytam czy tolerowanie zachowań miom zdaniem patologicznych nie jest przyzwoleniem ?moim zdaniem tak jest przyzwoleniem i takie osoby mogą grać na emicjach nnych co jest nie do przyjęcia jest to marnowanie czyjegoś czasu oraz emocji..Pozdrawiam i szanujmy się wzajemnie Smile
[Obrazek: puknijsie.gif]
(12.Maj.2019, 12:26 PM)Wariatka napisał(a): [ -> ]..... Twoj szantaż emocjonalny oraz wieczne robienie ofiary z siebie jest irytujące.......

Uważam podobnie no ale cóż niektórzy nie potrafią inaczej... Taki styl bycia by tylko zwrócić czyjąś uwagę ...

Szantaż emocjonalny – technika manipulacji, mająca na celu wpłynięcie na uczucia i emocje drugiej osoby w celu wymuszenia na niej określonego zachowania. Sprawcy używają go świadomie, z reguły wobec osób najbliższych lub takich, których reakcję są w stanie przewidzieć.

Tak się zastanawiam bo przecież do szantażu trzeba dwojga (czasem dużo większej grupy osób) . Szantaż emocjonalny hmm to taki duet , to nie występ solowy . Nie może się on odbyć bez aktywnego udziału ofiary szantażu ...  Zawsze łatwiej jest skoncentrować się na tym, co robi druga osoba, niż przyznać się że mamy swój udział w zaistniałej sytuacji. Jakieś konflikty nie biorą się od tak z powietrza  Tongue
Odrobina więcej dystansu do takich osób , miejsc ... To tylko internet i ludzie których nie znamy realnie , wiec nie warto aż tak bardzo brać wszystkiego do serducha .
Ruda nie chce tu ujawniac kto jest ofiarą szantazu ale ja w pore przejrzalam na oczy i przestalam marnowac czas i uwagę dokladnie to tylko internet ale nie wszyscy umieją to zaakceptować.Szanujmy czas innych i uwagę ktorom poświęcają bo serio ręce opadają mi na takich ludzi jedyne co mogę współczuć.Pozdrawiam Smile
(12.Maj.2019, 03:08 PM)Jarek napisał(a): [ -> ][Obrazek: puknijsie.gif]

Ludzie nie mają innych problemów ??
Coś więcej, bo za ch*ja nie rozumiem, o co kaman Big Grin
..Bo to jak w czeskim filmie ... Big Grin
Ja raz widziałem prawdziwy szantaż, a następnie zachowanie patologiczne. To było wtedy, gdy jedna baba drugiej babie... Nieee, nawet nie mogę o tym pisać - to było zbyt straszne Wink
Powiem Ci kochana Wariatko Smile ,że  tak już jest na tym świecie i nie wszystko jest zrozumiałe.... Ale jedno jest pewne ,że świat jest pokręcony i rodzi mnóstwo zła i chorych rzeczy  .... Ale  miej nadzieję ,że świat   rodzi także przyjaźń ,zaufanie ,zrozumienie i miłość i wcześniej czy później pokona wszystko to co na pozór wydaje się  silniejsze.... Pozdrawiam Cię cieplutko  Smile

Off top ....

Jak widzę dziewczyny nie przekazały istotnej informacji Jarkowi , że otrzymał możliwość moderowania i zajmowania się tylko jednym działem. na forum czyli Sekcją rozrywkową , ponadto nadgorliwe lub też wykorzystywanie ostrzeżeń ze względu pobudek prywatnych za chwilę skończy się sytuacją odwrotną do zamierzanej . Tak więc moderator od tego momentu zajmuje się tylko tą sekcja do której zostały mu nadane uprawnienia i liczę na to że będzie wypełniał swoją funkcję z głową nie rozpoczynając pokazami jaką otrzymał władzę ....