Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Emotki świąteczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak myślę sobie ,że fajnie by było zobaczyć jakieś emotki świąteczne na czacie . Nie musi być ich dużo , tak chociaż z " dwie "? Jakiś zajączek skaczący z jajem ? i może jakiś zółty kurczaczek ? proszę proszę proszę ...  Rolleyes Big Grin
Ja jestem za...ale tez prosilam o emotke diabelka... Dodgy

Miałbym nawet jakieś propozycje (sugestie) takich świątecznych emotek,
które można by wziąć pod rozwagę:

[Obrazek: bzbTXAb.gif]        [Obrazek: HXjoTkj.gif]          [Obrazek: ss6CDN2.gif]        [Obrazek: 7xdDdwx.gif]

[Obrazek: 9UqsKfB.gif]        [Obrazek: Xn16Rcu.gif]       [Obrazek: aur9Je6.gif]      [Obrazek: 9JStnFw.gif]    

[Obrazek: 6SVlwyy.gif]
Emotikony dodane, jedynie musicie wyczyścić ciasteczka
A gdzie moj diabelek?????  Dodgy jest aniolek to prosze o diabelka
(20.Kwi.2019, 04:09 PM)Iness napisał(a): [ -> ]A gdzie moj diabelek?????  Dodgy jest aniolek to prosze o diabelka

w dalszym ciągu nie wpłynęła informacja do nas ze już masz uzbierane 50 tyś @ wiec nie ma diabełka
(20.Kwi.2019, 05:18 PM)Medyk napisał(a): [ -> ]
(20.Kwi.2019, 04:09 PM)Iness napisał(a): [ -> ]A gdzie moj diabelek?????  Dodgy jest aniolek to prosze o diabelka

w dalszym ciągu nie wpłynęła informacja do nas ze już masz uzbierane 50 tyś @ wiec nie ma diabełka 
Nie denerwuj mnie Medyk... Dodgy w łeb dostaniesz Tongue
(20.Kwi.2019, 07:28 PM)Iness napisał(a): [ -> ]

50 tyś @ = diabełek [Obrazek: 6eeNiEH.gif]
(20.Kwi.2019, 10:58 PM)Medyk napisał(a): [ -> ]
(20.Kwi.2019, 07:28 PM)Iness napisał(a): [ -> ]

50 tyś @ = diabełek [Obrazek: 6eeNiEH.gif]

To wpierw przelej mi ten @ a potem ci dam Hahaha
Ines co ty chcesz dać Medykowi  ojj ty tyy tyyy nie dobra xd