Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: nie wiem ..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
To nie poezja , ale nasuwa mi się pewna uwaga> Nie jestem już strażnikiem , gdyż sama zrezygnowałam z tej funkcji >Chciałabym jednak zwrócić Waszą uwagę na brak pomocy i wręcz nieżyczliwość wobec początkujących strażników osób które mogłyby pomóc. Mówię o niektórych strażnikach. Wiem że każdy jest inny i ma inną naturę , różnimy się wiekiem i innymi cechami , ale czy społeczność która tu została zbudowana nie powinna być otwarta na nowe osoby? Jak wiecie bardzo szybko dostałam funkcję strażnika na top- czat .Administratorzy wspierali mnie na początku dobrym słowem i zapewnili że w  razie potrzeby inni strażnicy mi wszystko wyjaśnią . Tymczasem , przykro mi to mówić , ale są tu tacy którzy nie tylko nie przekazali mi pomocnych informacji w trudnej sprawie ale mieli z tego ogromny ubaw , że ktoś może czegoś nie wiedzieć. Jeśli chcecie - osądźcie sami , czy coś takiego powinno mieć miejsce . Ja uważam że to dziecinada.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i gratuluję z tego miejsca nowym Strażniczkom Smile
Miałem się nie wypowiadać bo zapewne znów rozpęta się burza , ale co tam. Mam pytanie więc do dzikiejniki , czy możesz powiedzieć z czystym sumieniem że byłaś też w porządku zawsze, co do strażników, a również do innych użytkowników portalu, bo wiem że ostatni czas, to nie był dobry Twój czas do fajnych relacji z ludźmi przebywających na portalu ...
Ninka a ja Ci powiem tak , że Tobie się coś w dupie poebało " przepraszam za ala przekleństwo" Po pierwsze , nie umiałaś pilnować porządku na " własnym - pokoju" Co nawet ja wchodząc na NIBY Twoj pokój byłam oceniana z góry - bo to Twoje. PO drugie , banowałaś ludzi za " nic" bo sama nie wiedziałaś z czym to sie JE! Obrażałaś mnie. I TY śmiesz jeszcze się tutaj perfidnie afiszować publicznie ? co TY zrobiłaś dla tego czatu? To ,że napisałaś  ludziom  o alkoholu ? teksty z dupy wyciągnięte ? I  wielka strażniczka , weż pomyśl  najpierw jakie było  Twoje zachowanie w stosunku do innych , bo moim zdaniem to TY próbowałaś świecić  , bo miałaś jakąś tam opcję . Ale inteligencji  w głowie to TY masz mało... a teraz Cie boli to , że ktoś Ci się postawił..... trudno . Jesteś taki kozak , a tak szybko się poddałaś ? Ale  za to inteligencje do obrażania masz za 10 ciu . I na przyszłość- myśl co robisz i co piszesz. Dziękuję za uwagę  !  Undecided

I na drugi raz " wymyśl bardziej mądrzejszą" nazwę tematu, i zaczynaj zdanie z  Dużej literki" to taka mała uwaga " skoro już tak świecisz słonko Wink
Po co od razu takie mocne słowa.Opina opinią. Krytykujmy ale konstruktywnie bez inwektyw i zbyt emocjonalnie trochę.
A ja napisze krótko i na temat , najlepiej jest wyciągać pochopne wnioski , oczerniać kogoś bo coś nie poszło po Naszej myśli ...
Jakoś sobie nie przypominam byś kiedykolwiek poprosiła o pomoc by Ci coś wytłumaczyć , a teraz jacy to My źli jesteśmy .
Znowu się powinnam ugryźć w palec pisząc odpowiedź na tego posta ale Ci co mnie znają to wiedzą,że nie potrafię.Dlatego też napiszę krótko..Droga dzikaniko nie uważasz ,że pisząc to teraz wygląda to troszkę jak żalenie się? Bo jeśli nie przeszkadzało Ci to wcześniej jak miałaś strażnika,że nikt Ci nie pomaga i ekipa jest co do twojej osoby mało życzliwa to dlaczego nie napisałaś tego wcześniej jak wspomnianą wcześniej funkcję posiadałaś? Tak to niestety wygląda z boku..Znowu burza z byle czego..To tyle na ten temat ..
Ja tam jestem z dala od jakichkolwiek kłótni bo nie na tym życie polega ale uważam że każdy ma tu prawo wyrazić swoją opinie. Od tego jest czat otwarty i publiczny. I zapewne tak i jedna i druga strona sporu ma coś za uszami. Nie na tym polega by oczerniać albo negować. Sprawy powinno się wyjaśniać od początku do końca tak by na końcu było można sobie rękę podać.
(31.Mar.2019, 07:32 PM)Tomi9 napisał(a): [ -> ]Ja tam jestem z dala od jakichkolwiek kłótni bo nie na tym życie polega ale uważam że każdy ma tu prawo wyrazić swoją opinie. Od tego jest czat otwarty i publiczny. I zapewne tak i jedna i druga strona sporu ma coś za uszami. Nie na tym polega by oczerniać albo negować. Sprawy powinno się wyjaśniać od początku do końca tak by na końcu było można sobie rękę podać.

Brawo !
Zgadza się należy się dogadać a nie prać brudy ,że tak powiem publicznie..
(31.Mar.2019, 05:47 PM)dzikanika napisał(a): [ -> ]To nie poezja , ale nasuwa mi się pewna uwaga> Nie jestem już strażnikiem , gdyż sama zrezygnowałam z tej funkcji >Chciałabym jednak zwrócić Waszą uwagę na brak pomocy i wręcz nieżyczliwość wobec początkujących strażników osób które mogłyby pomóc. Mówię o niektórych strażnikach. Wiem że każdy jest inny i ma inną naturę , różnimy się wiekiem i innymi cechami , ale czy społeczność która tu została zbudowana nie powinna być otwarta na nowe osoby? Jak wiecie bardzo szybko dostałam funkcję strażnika na top- czat .Administratorzy wspierali mnie na początku dobrym słowem i zapewnili że w  razie potrzeby inni strażnicy mi wszystko wyjaśnią . Tymczasem , przykro mi to mówić , ale są tu tacy którzy nie tylko nie przekazali mi pomocnych informacji w trudnej sprawie ale mieli z tego ogromny ubaw , że ktoś może czegoś nie wiedzieć. Jeśli chcecie - osądźcie sami , czy coś takiego powinno mieć miejsce . Ja uważam że to dziecinada.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i gratuluję z tego miejsca nowym Strażniczkom Smile
Koleżanko jak dostałaś strażnika  i nie miałaś pojęcia o tej funkcji to mi się wydaje ze wtedy się rezygnuję bo trzeba chyba coś nie coś wiedzieć na czym funkcja strażnika polega a nie się przyjmuje w ciemno później są efekty na forum
Stron: 1 2