Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: nie wiem ..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No więc odniosę się do wypowiedzi Dzikiejnicki. Nie prosiłaś o pomoc tylko atakowałaś strażniczki chcąc pokazać swoja wyższość ,że jesteś Panią swojego pokoju ( potwierdzone zostało mi to screnn) Nigdy na tym czacie nie było wyśmiewania nowych strażników przez strażników a raczej jedni drugich wspierają o ile zastaną poproszeni o pomoc . I powiem jeszcze, że czat to nie przedszkole tu na szacunek i jakąkolwiek pomoc trzeba sobie zasłużyć, wypracować swoim zachowaniem i podejściem do ludzi ... trzeba dać coś od siebie żeby czegoś oczekiwać. A czy TY coś od siebie dałaś? Smile
No to sobie popiszę ..bo mogę Big Grin
Widzę ,że winna Wam jestem pewne uściślenie .Napisałam o " niektórych strażnikach "  ale tylko po to użyłam tego  sformułowania żeby nie ujawniać o kim mówię.Chodziło mi jednak o konkretną osobę pełniącą funkcję strażnika.Być może wprowadziło to trochę zamieszania, ale czytając Wasze wypowiedzi mam wrażenie, że można wywnioskować o kogo chodzi.To tyle tytułem wyjaśnienia . przepraszam za zamieszanie w tej kwestii.
 Jeśli chodzi o sedno sprawy ..po kolei

(31.Mar.2019, 06:13 PM)Medyk napisał(a): [ -> ]Miałem się nie wypowiadać bo zapewne znów rozpęta się burza , ale co tam. Mam pytanie więc do dzikiejniki , czy możesz powiedzieć z czystym sumieniem że byłaś też w porządku zawsze, co do strażników, a również do innych użytkowników portalu, bo wiem że ostatni czas, to nie był dobry Twój czas do fajnych relacji z ludźmi przebywających na portalu ...

Drogi Medyku .. nie ma ludzi idealnych i nieomylnych . Sprawa o jakiej napisałam dotyczy jednego "konfliktu " i to całkiem niedawnego .Nie przypominam sobie , żebym była z kimś wcześniej jakoś skłócona na portalu , jeżeli coś moja pamięć zarejestrowała to mogły to być jakieś krótkie spięcia .Nigdy czegoś takiego nie odczułam , a o tej sprawie piszę , bo ze zdziwieniem śledziłam reakcję  jednej osoby.Analizując wypowiedzi innych osób mam pewne podejrzenia skąd się te nieporozumienia mogły wziąć. być może będzie nam dane je omówić

(31.Mar.2019, 06:14 PM)Milkaaa napisał(a): [ -> ]Ninka a ja Ci powiem tak , że Tobie się coś w dupie poebało " przepraszam za ala przekleństwo" Po pierwsze , nie umiałaś pilnować porządku na " własnym - pokoju" Co nawet ja wchodząc na NIBY Twoj pokój byłam oceniana z góry - bo to Twoje. PO drugie , banowałaś ludzi za " nic" bo sama nie wiedziałaś z czym to sie JE! Obrażałaś mnie. I TY śmiesz jeszcze się tutaj perfidnie afiszować publicznie ? co TY zrobiłaś dla tego czatu? To ,że napisałaś  ludziom  o alkoholu ? teksty z dupy wyciągnięte ? I  wielka strażniczka , weż pomyśl  najpierw jakie było  Twoje zachowanie w stosunku do innych , bo moim zdaniem to TY próbowałaś świecić  , bo miałaś jakąś tam opcję . Ale inteligencji  w głowie to TY masz mało... a teraz Cie boli to , że ktoś Ci się postawił..... trudno . Jesteś taki kozak , a tak szybko się poddałaś ? Ale  za to inteligencje do obrażania masz za 10 ciu . I na przyszłość- myśl co robisz i co piszesz. Dziękuję za uwagę  !  Undecided

I na drugi raz " wymyśl bardziej mądrzejszą" nazwę tematu, i zaczynaj zdanie z  Dużej literki" to taka mała uwaga " skoro już tak świecisz słonko Wink 

Mówią "Uderz w stół .
Pomimo że wiem jak wyglądają fora i różne miejsca w necie , wciąż nie mogę się przyzwyczaić do takiego sposobu wypowiadania się i tylu wulgaryzmów. Nie skomentuję także uwagi na temat mojej inteligencji. Oświadczam Ci też , że nie przypominam sobie takiej sytuacji kiedy  Cie obraziłam ,i na pewno nigdy w moim pokoju nie miałam zamiaru Cię traktować inaczej niż pozostałych użytkowników a jeśli tak się poczułaś kiedykolwiek to przepraszam . Co do mojej działalności i pozostałych spraw które poruszyłaś , nie wypowiem się , gdyż to nie TY o nich decydujesz .

(31.Mar.2019, 06:54 PM)MałaMi napisał(a): [ -> ]A ja napisze krótko i na temat , najlepiej jest wyciągać pochopne wnioski , oczerniać kogoś bo coś nie poszło po Naszej myśli ...
Jakoś sobie nie przypominam byś kiedykolwiek poprosiła o pomoc by Ci coś wytłumaczyć , a teraz jacy to My źli jesteśmy .

Droga Mała Mi
Nie oceniam i nie oczerniam .Jestem daleka o d tego , dlatego nie chciałam ujawnić kogo dotyczy ta sprawa. O pomoc prosiłam adminów - zazwyczaj Medyka - i zawsze ją od nich otrzymałam ,A w omawianej kwestii próbowałam się czegoś dowiedzieć od jednej osoby która jest strażnikiem , ale otrzymałam uwagę na ogóle, a potem ironię, a potem radę żebym poszła na skargę do Medyka  - zresztą niejednokrotnie - która była opatrzona emotikoną śmiechu. Ciebie nie prosiłam nigdy o pomoc bo akurat nie miałam takiej potrzeby . Nie miałam na myśli wszystkich strażników . Chciałam ukryć tożsamość  tej osoby  i stąd takie sformułowanie , które  rzeczywiście mogło to  zasugerować - za co też przepraszam.

(31.Mar.2019, 07:03 PM)Ivcia napisał(a): [ -> ]Znowu się powinnam ugryźć w palec pisząc odpowiedź na tego posta ale Ci co mnie znają to wiedzą,że nie potrafię.Dlatego też napiszę krótko..Droga dzikaniko nie uważasz ,że pisząc to teraz wygląda to troszkę jak żalenie się? Bo jeśli nie przeszkadzało Ci to wcześniej jak miałaś strażnika,że nikt Ci nie pomaga i ekipa jest co do twojej osoby mało życzliwa to dlaczego nie napisałaś tego wcześniej jak wspomnianą wcześniej funkcję posiadałaś? Tak to niestety wygląda z boku..Znowu burza z byle czego..To tyle na ten temat ..

Droga Ivciu
Tak żalę się - bo mogę , bo na forum pisze się  o wielu tematach i takich sprawach uważam też. A sprawa nie miała miejsca wcześniej tylko  w ostatnich dniach.

(31.Mar.2019, 07:32 PM)Tomi9 napisał(a): [ -> ]Ja tam jestem z dala od jakichkolwiek kłótni bo nie na tym życie polega ale uważam że każdy ma tu prawo wyrazić swoją opinie. Od tego jest czat otwarty i publiczny. I zapewne tak i jedna i druga strona sporu ma coś za uszami. Nie na tym polega by oczerniać albo negować. Sprawy powinno się wyjaśniać od początku do końca tak by na końcu było można sobie rękę podać.

Toteż próbuję  to zrobić Tomi Smile

(31.Mar.2019, 08:34 PM)Tobiasz napisał(a): [ -> ]
(31.Mar.2019, 05:47 PM)dzikanika napisał(a): [ -> ]To nie poezja , ale nasuwa mi się pewna uwaga> Nie jestem już strażnikiem , gdyż sama zrezygnowałam z tej funkcji >Chciałabym jednak zwrócić Waszą uwagę na brak pomocy i wręcz nieżyczliwość wobec początkujących strażników osób które mogłyby pomóc. Mówię o niektórych strażnikach. Wiem że każdy jest inny i ma inną naturę , różnimy się wiekiem i innymi cechami , ale czy społeczność która tu została zbudowana nie powinna być otwarta na nowe osoby? Jak wiecie bardzo szybko dostałam funkcję strażnika na top- czat .Administratorzy wspierali mnie na początku dobrym słowem i zapewnili że w  razie potrzeby inni strażnicy mi wszystko wyjaśnią . Tymczasem , przykro mi to mówić , ale są tu tacy którzy nie tylko nie przekazali mi pomocnych informacji w trudnej sprawie ale mieli z tego ogromny ubaw , że ktoś może czegoś nie wiedzieć. Jeśli chcecie - osądźcie sami , czy coś takiego powinno mieć miejsce . Ja uważam że to dziecinada.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i gratuluję z tego miejsca nowym Strażniczkom Smile
Koleżanko jak dostałaś strażnika  i nie miałaś pojęcia o tej funkcji to mi się wydaje ze wtedy się rezygnuję bo trzeba chyba coś nie coś wiedzieć na czym funkcja strażnika polega a nie się przyjmuje w ciemno później są efekty na forum 

Kolego - jak wiesz nie dostałabym żadnej funkcji bez zaakceptowania przez odpowiednie osoby . Skoro ktoś mnie mianował strażnikiem to widocznie uznał , że mogę tę funkcję pełnić.

(31.Mar.2019, 11:41 PM)zocha napisał(a): [ -> ]No więc odniosę się do wypowiedzi Dzikiejnicki. Nie prosiłaś o pomoc tylko atakowałaś strażniczki chcąc pokazać swoja wyższość ,że jesteś Panią swojego pokoju ( potwierdzone zostało mi to screnn) Nigdy na tym czacie nie było wyśmiewania nowych strażników przez strażników a raczej jedni drugich wspierają o ile zastaną poproszeni o pomoc . I powiem jeszcze, że czat to nie przedszkole tu na szacunek i jakąkolwiek pomoc trzeba sobie zasłużyć, wypracować swoim zachowaniem i podejściem do ludzi ... trzeba dać coś od siebie żeby czegoś oczekiwać. A czy TY coś od siebie dałaś? Smile
Droga Zocho  
Po pierwsze nie przypominam sobie atakowania strażniczek i to w liczbie mnogiej , bo konflikt , jeśli tak można to nazwać , wyniknął tylko z jedną osobą . A po drugie - to jak to jest - najpierw mam mieć czyste konto jako strażnik i trzeba stawać na głowie żeby mi ktoś pomógł wejść w rolę ? Nie wiem skąd się   wzięły te głosy że chciałam pokazać swoją wyższość. Mogę jedynie przypuszczać , że w pokoju "zlotowcy" a potem "Uzależnienia" prosiłam aby nie namawiano do picia alkoholu. Robi się to zawsze w pokojach traktujących o tej tematyce , ponieważ pomaga to ludziom którzy mają kryzys. Nie robiłabym tego, gdyby nie było to przyjęte wszędzie na innych czatach gdzie kiedyś bywałam i takie pokoje były zakładane i gdyby w regulaminie portalu nie było zapisu , że należy szanować wewnętrzne ustalenia poszczególnych pokojów.A jeżeli uważasz , że nic nie dałam temu czatowi , no to tym lepiej chyba że zrezygnowałam z tych funkcji jakie miałam .
Mam szczerą nadzieję, że się nie pozabijacie Big Grin Big Grin Chociaż jakbyście się tłukły na ulicy, byłoby ciekawie Big Grin
(01.Kwi.2019, 10:26 AM)NowikUKF napisał(a): [ -> ]Mam szczerą nadzieję, że się nie pozabijacie Big Grin Big Grin Chociaż jakbyście się tłukły na ulicy, byłoby ciekawie Big Grin

Ja jestem za pokojem na świecie  Big Grin
(01.Kwi.2019, 10:26 AM)NowikUKF napisał(a): [ -> ]Mam szczerą nadzieję, że się nie pozabijacie Big Grin Big Grin Chociaż jakbyście się tłukły na ulicy, byłoby ciekawie Big Grin

Big Grin Big Grin dobre!!
Wróciłam Smile pewnie się ucieszycie? Wieczorem odniosę się super do tematu Wink i co do poszczególnych osób w tej dyskusji Wink
(01.Kwi.2019, 01:21 PM)Nemezis napisał(a): [ -> ]Wróciłam Smile pewnie się ucieszycie? Wieczorem odniosę się super do tematu Wink i co do poszczególnych osób w tej dyskusji Wink

Witaj Kalyna , zapewne już wszyscy znają twoje zdanie w każdym temacie który się tyczy top-czat Wink
To już  chyba lepiej rozpisać  się  o pogodzie , obiedzie lub jeszcze innym bezpiecznym  temacie . A Wy sie uparliscie na ten , no i po co ? Za długo  nie było  afery ?
Stron: 1 2