Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Zasady dla prezenterów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Radio na portalu top-czat.pl działa z jakością nadawania: do 96 kbps na dwóch dostępnych kanałach po 50 slotów każdy, dane do serwerów można otrzymać, po założeniu konta na panelu zarządzania { kliknij tu }

1. Prezenter ma prawo, po uprzedniej rejestracji, nadawać strumień/zagrać audycję nie dłużej niż dwie godziny na kanale " Głównym " i dwie godziny na kanale " Relaks " jednego dnia.

2. Audycja prowadzona nie może być krótsza niż 1 godzina ( dopuszcza się audycję 30 minutową na kanale " Relaks " w celach ustawienia programu, pod warunkiem zaznaczenia tego w ramówce odpowiednim tytułem audycji " Audycja testowa " .

3. Audycje wpisana np. od 22.30 do 00.30 będą sukcesywnie kasowane. Pamiętajmy że godzina 00.00 to już następny dzień (ma to związek z kolorem dla aktywnego prezentera na portalu top-czat.pl

4. Audycje +18, czyli z utworami zawierającymi wulgaryzmy lub też o podłożu erotycznym, można grać od godziny 23.00 do 06.00 ( Tytuł Audycji - Nocne Granie, Audycja +18 ).

5. Panel "Pozdrowień" i panel "Zamówień" włączane są przez prezentera według uznania.

6. Zabronione jest reklamowanie podczas audycji, jakichkolwiek innych portali, czatów bądź też internetowych stacji radiowych.

7. Zabronione jest używanie wulgaryzmów jak i nie odpowiedniego zachowania podczas prowadzenia audycji.

8. Każdy użytkownik Portalu Top-Czat.pl jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu i zasad na nim obowiązujących, a także do respektowania powszechnie uznanych norm moralnych i praw obowiązujących na terenie RP. Nieznajomość regulaminu ogólnego portalu, nie upoważnia Cię do jego łamania.

9. Naruszenie wyżej wymienionych punktów, wiąże się z przerwaniem audycji i zablokowanie konta na panelu portalu top-czat.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do zmian w/w zasad.


zasady wchodzą w życie z dniem 24.03.2019
Zanotowane Smile
Big Grin
Z racji tego że wielu prezenterów pisze że audycje +18 są za późno idę z wami na kompromis i zmieniamy w punkcie 4. zasady a wiec audycje tego typu można grać od godziny 23.00 do max 6.00 z zachowaniem wszystkich innych zasad