Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Zasady dla prezenterów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Radio na portalu top-czat.pl działa z jakością nadawania: do 96 kbps na dwóch dostępnych kanałach po 50 slotów każdy, dane do serwerów można otrzymać, po założeniu konta na panelu zarządzania { kliknij tu }

1. Prezenter ma prawo, po uprzedniej rejestracji, nadawać strumień/zagrać audycję nie dłużej niż dwie godziny na kanale " Głównym " i dwie godziny na kanale " Relaks " jednego dnia.

2. Audycja prowadzona nie może być krótsza niż 1 godzina ( dopuszcza się audycję 30 minutową na kanale " Relaks " w celach ustawienia programu, pod warunkiem zaznaczenia tego w ramówce odpowiednim tytułem audycji " Audycja testowa " .

3. Audycje wpisana np. od 22.30 do 00.30 będą sukcesywnie kasowane. Pamiętajmy że godzina 00.00 to już następny dzień (ma to związek z kolorem dla aktywnego prezentera na portalu top-czat.pl

4. Audycje +18, czyli z utworami zawierającymi wulgaryzmy lub też o podłożu erotycznym, można grać od godziny 23.00 do 06.00 ( Tytuł Audycji - Nocne Granie, Audycja +18 ).

5. Panel "Pozdrowień" i panel "Zamówień" włączane są przez prezentera według uznania.

6. Zabronione jest reklamowanie podczas audycji, jakichkolwiek innych portali, czatów bądź też internetowych stacji radiowych.

7. Zabronione jest używanie wulgaryzmów jak i nie odpowiedniego zachowania podczas prowadzenia audycji.

8. Każdy użytkownik Portalu Top-Czat.pl jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu i zasad na nim obowiązujących, a także do respektowania powszechnie uznanych norm moralnych i praw obowiązujących na terenie RP. Nieznajomość regulaminu ogólnego portalu, nie upoważnia Cię do jego łamania.

9. Naruszenie wyżej wymienionych punktów, wiąże się z przerwaniem audycji i zablokowanie konta na panelu portalu top-czat.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do zmian w/w zasad.

zasady wchodzą w życie z dniem 24.03.2019
Zanotowane Smile
Big Grin
Z racji tego że wielu prezenterów pisze że audycje +18 są za późno idę z wami na kompromis i zmieniamy w punkcie 4. zasady a wiec audycje tego typu można grać od godziny 23.00 do max 6.00 z zachowaniem wszystkich innych zasad
Hallo Medyk Smile wychodzę z propozycją nie tylko od siebie ale też od słuchaczy Smile czy jest możliwość zmienić audycje nocne (18+ z wulgaryzmami) z godziny 23:00 na 22:00? Z góry dziękujemy za rozpatrzenie nasze prośby Smile
Ja się podpisuje pod prośbą rękoma, nogami i wszystkim czym mogę Big Grin
(09.Wrz.2019, 10:27 PM)Pieknooka napisał(a): [ -> ]Hallo Medyk Smile wychodzę z propozycją nie tylko od siebie ale też od słuchaczy Smile czy jest możliwość zmienić audycje nocne (18+ z wulgaryzmami) z godziny 23:00 na 22:00? Z góry dziękujemy za rozpatrzenie nasze prośby Smile

Na obecną chwilę nic nie zostanie zmienione, ze względu na to że zasada, która jest obecnie, zostala wprowadzona na prośbę dość sporej grupy słuchaczy, która chciała posłuchać prezentera a nie utworów w których używane są epitety uznawane za wulgarne. Druga sprawa to ostatnio dowiaduje się że i tak niektórzy prezenterzy mają w dupie słuchaczy którym się to nie podoba i mimo że jest godzina 20-23 to i tak na audycjach pojawiają się tego typu utwory . Nie szanujcie zasad więc ja nie mam powodów by je zmieniać a mało tego daje pełną zgodę strażnikom by zablokowali prezentera w momencie kiedy takie utwory są nadawane przed 23.00 . Temat uważam za zamknięty !!