Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Hmmm można czy nie można
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, chciałem zapytać jak to jest, podobno grać po alko czy innych środkach nie można. Ale czy nie można każdemu ? - Otóż z mojego punktu widzenia można. (jednemu się zezwala innemu nie ) 
Kolejna sprawa to napisanie na czacie po godzinie 22 słowa pierole to coś złego ? chyba nie ? a jednak. 
Ja rozumiem gdybym napisał japerd...e (bez kropek a z resztą liter) ładniej okej tak zasłużyłem na bana ale ja pierole ?

Hm nie no ok bo będzie że się kłócę ? 
Napiszcie co można a czego nie i czy można więcej po 22 czy nie bo  gram czasami audycję nocną i jest piosenka typu mam wyjebane firmy czy mogę powiedzieć na głos tytuł czy nie ? 
Jak to wygląda z waszego punktu widzenia ?
Hmm ....

[Obrazek: ZULQVyy.png]
Karol obrazasz sie jak dziecko , bo dostales " lota " bo nawet nie bana na 20 minut , a panikujesz jakbys dostal bana na miesiac....  co admin  i straznik ma prawo do tego ,zeby Cie wyrzucic za taki tekst . Nawet ja na  pierwszy rzut oka  widzialam przeklenstwo. Nie każdy ma sokoli  wzrok by dojrzeć ,ze tam brakuje jednej literki  ... a co do grania prezenterów po alko - skoro tylu ludzi narzeka , że ktoś gra na  radio po pijaku , to moze to napisac w skargach / dlaczego tego nie zrobia ludzie , jak im to tak przeszkadza? Będą skargi - będą  wyciągane Konsekwencje ... 
Wydaje Wam się, że znacie mnie , zoche, Matiego010 , Milke , MałaMi, dzikanika, że jak ktoś z kimś pożartuje trochę więcej, to już będziecie chronieni i zaczynacie testować naszą cierpliwość , jak widać wielu sie już na tym sparzyło i nadal sie parzy , wielokrotnie słyszałem i widziałem teksty " znam zoche juz xxx czasu i nic mi nie zrobi na pewno " nie znacie zochy ona jest nie czuła na takie teksty, to was zapewniam, tak jak nie znacie mnie i innych posiadających funkcję strażnika na portalu .Co do sytuacji opisanej w pierwszym poście , nie będę zabierał głosu gdyż mnie nie było i wiem tylko tyle ze było testowanie cierpliwości zochy , z tego co widzę to nie był też ban a lot czyli klaps, wiec tylko o to cały płacz ? Odniosę sie jeszcze co do grania pod wpływem alkoholu czy czegoś innego , już zostały poczynione kroki by to nie miało miejsca na naszym portalu . Możliwe że jeszcze dziś ustalę zasady , bez których jak czas okazuje nie może funkcjonować nic , włącznie zakazem grania audycji z wulgaryzmami przed godziną 00.00.
Dziękuje Medyk za udzielenie odpowiedzi, jednakże przysłuchiwałem się wczoraj pewnej nocnej audycji - pewnie wiesz o kim mowa. Ok wypić 1-2 piwka dla chumoru wszytko fajnie ale napić się jak samolot i bekać podczas grania co wejście w eter to już lekka przesada. 
Odniosę się też do sytuacji kicka jak już wyrzucanie czy kopiecie karajcie każdego, żeby nie było że jeden ma jakieś względy u kogoś a inny nie ma Smile 
Uważam że tak będzie sprawiedliwie Smile
CraZzOoL napisałem wyżej , już podjęliśmy kroki by więcej takich sytuacji jak wczoraj nie było, jeśli chcesz możemy obaj to potestować za chwilę ....
(24.Mar.2019, 01:40 PM)CraZzOoL napisał(a): [ -> ]Dziękuje Medyk za udzielenie odpowiedzi, jednakże przysłuchiwałem się wczoraj pewnej nocnej audycji - pewnie wiesz o kim mowa. Ok wypić 1-2 piwka dla chumoru wszytko fajnie ale napić się jak samolot i bekać podczas grania co wejście w eter to już lekka przesada. 
Odniosę się też do sytuacji kicka jak już wyrzucanie czy kopiecie karajcie każdego, żeby nie było że jeden ma jakieś względy u kogoś a inny nie ma Smile 

Nie wiem o co ten placz , o zwyklego lota ... Czat to tylko miejsce gdzie chcemy sie dobrze bawic , milo spedzic czas . Co do grania pod wplywem procentow mysle ze Administracja zrobi wszystko by takie sytuacje nie mialy juz miejsca ... 
Wybacz ale musze to zrobic - zacytuje teraz kilka slow Twojej wypowiedzi a mianowicie " bekać podczas grania " hmm pamietasz swoja wczorajsza audycje ? I to jak zapytales sie czy bylo cos slychac , jak sobie beknales ?? Ludzie ogarnijcie sie , wiecznie jakies spiecia , wytykanie bledow innym a sami nie widzimy jak sie zachowujemy ....
(24.Mar.2019, 01:55 PM)MałaMi napisał(a): [ -> ]
(24.Mar.2019, 01:40 PM)CraZzOoL napisał(a): [ -> ]Dziękuje Medyk za udzielenie odpowiedzi, jednakże przysłuchiwałem się wczoraj pewnej nocnej audycji - pewnie wiesz o kim mowa. Ok wypić 1-2 piwka dla chumoru wszytko fajnie ale napić się jak samolot i bekać podczas grania co wejście w eter to już lekka przesada. 

Nie wiem o co ten placz , o zwyklego lota ... Czat to tylko miejsce gdzie chcemy sie dobrze bawic , milo spedzic czas . Co do grania pod wplywem procentow mysle ze Administracja zrobi wszystko by takie sytuacje nie mialy juz miejsca ... 
Wybacz ale musze to zrobic - zacytuje teraz kilka slow Twojej wypowiedzi a mianowicie " bekać podczas grania " hmm pamietasz swoja wczorajsza audycje ? I to jak zapytales sie czy bylo cos slychac , jak sobie beknales ?? Ludzie ogarnijcie sie , wiecznie jakies spiecia , wytykanie bledow innym a sami nie widzimy jak sie zachowujemy .... 

Hm bęknięcie na mojej audycji hmm mam całą nagraną i żadnego beknięcia na mojej audycji nie ma mogę ją tu wstawić całą Smile
Dołączę do tematu grania po alkoholu. Ludzie, jesteśmy dorośli, jest weekend i wiadomo, że niektórzy z Nas nie będą siedzieć przy ciepłej herbatce przez cały dzień. Osobiście jeśli grasz i nie bełkoczesz jakichś kocopołów, nie wyzywasz nikogo wprowadzając niemiłą atmosferę mi to nie przeszkadza. Nie ma tutaj milionów słuchaczy, a niejednokrotnie widziałem pustą ramówkę przez godzinę czy dwie. Nie wprowadzajmy kolejnych niepotrzebnych regulaminów, do których i tak większość już się stosuje. Radio to nie więzienie, tylko forma rozrywki Smile To samo z przekleństwami, jeśli nie nadużywasz też mnie to nie razi kiedy użyjesz pospolitej "kur...y" w formie przecinka w zdaniu. Niektórym się wydaje chyba że jesteśmy na mszy w kościele. Jeszcze odnośnie samych strażników, uważam trochę że jest ich za dużo, najlepiej wyłonić dwóch, maksymalnie trzech którzy przebywają tu najczęściej i zaproponować im taką rolę bo zazwyczaj potem dochodzi do wchodzenia komuś w "tyłek" za przeproszeniem. Poza tym nie wszystkie osoby są neutralne, więc im mniej arbitrów, tym lepiej dla radia Smile Oczywiście wiem, że niektórzy rzucą się na mnie instynktownie, próbując mi wmówić że mogę zmienić radio jak mi się nie podobają zasady ale po co to robić skoro wszędzie jest praktycznie tak samo ?Smile Nie atakuje nikogo, wyrażam tylko opinię dla jasności Smile
Muszę tylko dopisać , że mimo iż w sumie nie ma ,oficjalnych zasad na portalu jeśli chodzi o radio, to nie wszyscy potrafią sie zachować w ten sposób, jak opisałeś to wyżej, dlatego wprowadzę delikatne zmiany co do tego a czas pokaże jak dorośli ludzie potrafią sobie umilać tu czas wzajemnie Wink , dodam tylko że zgadzam sie prawie w 100 % z tym co napisałeś wyżej ....