Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Strażnik czatu - Wybory
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nadszedł czas na wyłonienie strażnika z osób, które zostały zaproponowane lub też same wysunęły swoją kandydaturę. Zanim zaczniemy wszyscy głosować, chciałbym by każdy z nas, przed kliknięciem zastanowił się sam dla siebie, kogo na serio chcielibyśmy widzieć z tymi opcjami na naszym portalu/czacie, komu chcemy powierzyć funkcję pozwalającą decydować o tym czy osoba ta czy inna zawiniła i powinna zostać usunięta z czatu. Strażnik to nie władza , to nie obnoszenie się i uważanie się za lepszego od innych, strażnik to odpowiedzialność, to umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność negocjacji i prowadzenia dyskusji , umiejętność interpretowania danej sytuacji ,a nie tylko wyciągania pochopnych wniosków i nakładania kar. Strażnik musi być też osobą konsekwentną i zdecydowaną, nie może być "ciepłą kluchą " podatną na zdanie innych i podejmowanie decyzji takich jaką by chcieli inni w danej sytuacji. Wybierzmy osobę , która na serio będzie na tym stanowisku odpowiednia i dla której tak zwane "klany" na top-czat nie mają znaczenia a każdy użytkownik będzie sprawiedliwie traktowany. W ostatnim czasie wielu z was głosujących było świadkami wielu dziwnych sytuacji z udziałem niektórych kandydatów , dobrze większość wie że są niezgodny na czacie i ludzie są podzieleni dlatego chce by to też miało znaczenie przy wyborze.

Ankieta jest anonimowa , oraz jednokrotnego wyboru , czyli jedna osoba jeden głos, głosowanie trwa 7 dni czyli do 30.03.2019 r. Po głosowaniu osoba z największą liczbą głosów z dniem 1.04.2019 otrzyma dostęp do panelu z funkcjami strażnika na pokój "Ogólny" i " Relaks".

Temat, na czas głosowania zostaje zamknięty, gdyż uważam że to co miało być napisane o każdym z kandydatów zostało już napisane w temacie " Kandydaci na strażników ", chcę także by na czacie również nie było komentowania wyborów i nie psuło to zabawy innym użytkownikom.
Na prośbę Karola, jego kandydatura została usunięta z listy kandydujących
Na prośbę Lea , jej kandydatura została usunięta z listy kandydujących
Na prośbę Tobiasza, jego kandydatura , została usunięta z listy kandydujących
Witam. Ja tez prosilam o usuniecie , wiec jesli ktos by chcial na mnie głosować, to prosze tego nie robic
Witajcie Smile widzę ankieta jest głosowanie uruchomine. Oddano już pierwsze głosy no właśnie... Chcę napisać tutaj parę slow i wycofać swoją kandydaturę na strażnika. To bardzo miłe ze strony Małej Mi że wybrała mnie w czym później poparło Ją kilka osób. To nie dla mnie Mała Mi, poza tym jak już pisałam na czacie nie mam na to czasu w tym roku kończę studia mam dużo nauki, a od października mam zamiar kontynuować naukę Smile zaczynając drugi kierunek. Pojawilam się tu nagle ktoś polecił mi to radio Wink wspominajac go z sentymentem, faktycznie fajne radyjko ludzie czatujacy tutaj też. Chętnie tu wchodze i wchodzić będę, może napiszę jakiś post jak wymyślę coś ciekawego ale strażnikiem być nie chcę proszę więc o usunięcie mnie z listy.Mam nadzieję że to nie będzie duży problem Pozdrawiam wszystkich Smile
Witam po pierwszym dniu wyborów.

(23.Mar.2019, 01:33 PM)Medyk napisał(a): [ -> ]Ankieta jest anonimowa , oraz jednokrotnego wyboru , czyli jedna osoba jeden głos, głosowanie trwa 7 dni czyli do 30.03.2019 r. Po głosowaniu osoba z największą liczbą głosów z dniem 1.04.2019 otrzyma dostęp do panelu z funkcjami strażnika na pokój "Ogólny" i " Relaks".

Niestety nie mogę napisać że są one spokojne , bo nie są, a przecież to tylko wybór strażnika na czacie , lecz ja osobiście i nikt w ekipie nie chce mieć kogoś, kto zabawę z nami zaczyna od oszustwa. Dlatego usuwam kandydaturę Iness z listy kandydat na strażnika

screen 1.

[Obrazek: UWKu91E.jpg]

screen 2. ( ukryte zostało ip ze względu na ochronę danych )

[Obrazek: eSEhcGj.png]
Są wybory, są zamieszki Big Grin życie, swoją drogą o co tak się bić Undecided trochę nie fajnie wyszło
(24.Mar.2019, 12:45 PM)Julka22 napisał(a): [ -> ]Są wybory, są zamieszki Big Grin życie, swoją drogą o co tak się bić Undecided trochę nie fajnie wyszło

Dlaczego oszustwo skoro mieszkamy razem....haha
(24.Mar.2019, 01:13 PM)Iness napisał(a): [ -> ]Dlaczego oszustwo skoro mieszkamy razem....haha

kto to potwierdzi ?
Stron: 1 2 3