Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Strażnik czatu - Wybory
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
A co to administracja jest wyrocznią która spędza 24h na top rozmawiając z każdym, każdego czytając ? To właśnie Wy sami że sobą spędzanie na top najwięcej czasu i że sobą rozmawiacie, ja mogę powiedzieć że znam zoche, Matiego lub MałąMi czy też Milkee no z nimi najczęściej rozmawiam , dzikanika też jest w ekipe ale dopiero ja poznajemy. A co do ilości kandydatów, to było ich 10, czy to moja lub kogoś innego z adminów że zrezygnowali ?
(25.Mar.2019, 11:46 AM)Medyk napisał(a): [ -> ]A co to administracja jest wyrocznią która spędza 24h na top rozmawiając z każdym, każdego czytając ? To właśnie Wy sami że sobą spędzanie na top najwięcej czasu i że sobą rozmawiacie, ja mogę powiedzieć że znam zoche, Matiego lub MałąMi czy też Milkee no z nimi najczęściej rozmawiam , dzikanika też jest w ekipe ale dopiero ja poznajemy. A co do ilości kandydatów, to było ich 10, czy to moja lub kogoś innego z adminów że zrezygnowali ?

To jest niczyja wina . Może  akurat głosowanie  powiedzie się  pomyślnie i wszyscy będą w końcu   zadowoleni.  Chociaż  nie przebywam praktycznie  na czacie , mimo tego , trzymam kciuki by się  udało  .
Głosowanie zakończone, gratuluję obu dziewczynom takiego wyrównanego poparcia wśród użytkowników naszego portalu, a tym samym po rozmowach z zochą i Matim010, stwierdziliśmy że obie dziewczyny otrzymają uprawnienia i zapewne dobrze będą wypełniać swoją nową rolę na czacie , jeszcze raz gratuluję MaJce i Wariatce Wink
Dzień Dobry Big Grin
Nie ma co doskonały żart Prima aprilis Big Grin Pozdrawiam Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Angel
Prima aprilis jest jak już 1 wszego Kwietnia a dziś jest 31 ! marzec !  Big Grin  Gratuluje Wariatko  Straznika !  Cool Big Grin
(31.Mar.2019, 11:02 AM)Medyk napisał(a): [ -> ]obie dziewczyny otrzymają uprawnienia i zapewne dobrze będą wypełniać swoją nową rolę na czacie , jeszcze raz gratuluję MaJce i Wariatce Wink

Popieram decyzję i gratuluję  Smile
Stron: 1 2 3