Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Strażnik czatu - Wybory
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(24.Mar.2019, 01:13 PM)Iness napisał(a): [ -> ]
(24.Mar.2019, 12:45 PM)Julka22 napisał(a): [ -> ]Są wybory, są zamieszki Big Grin życie, swoją drogą o co tak się bić Undecided trochę nie fajnie wyszło

Dlaczego oszustwo skoro mieszkamy razem....haha

(24.Mar.2019, 01:26 PM)Medyk napisał(a): [ -> ]
(24.Mar.2019, 01:13 PM)Iness napisał(a): [ -> ]Dlaczego oszustwo skoro mieszkamy razem....haha

kto to potwierdzi ?

No osobą z którą mieszkam....proste chyba
(24.Mar.2019, 01:47 PM)Iness napisał(a): [ -> ]No osobą z którą mieszkam....proste chyba

w jaki sposób, napisze mi tu na forum że ja to Diablica ? no proszę Cie
Iness nie pograzaj sie jeszcze bardziej ... Bylam w dniu w momencie kiedy powstal w Twojej glowce pomysl na nick Diablica ( by moc powyglupiac sie z pewnym Panem , pomine nick owego Pana ... Ty doskonale wiesz o kim pisze ) Teraz wymyslasz bajeczki ze Diablica to ktos kto z Toba mieszka , dla mnie to zalosne tlumaczenie sie , zyj dalej w swojej wymyslonej bajce . Zycze milego zycia , spedzania czasu z wyimaginowana Diablica Big Grin
Medyk to latwo mozna udowodnic nie wiem na skypie Wink ja nie bede sie tlumaczyc bo tlumaczy sie winny Smile usuneiscie moja kandydature spoko Wink nie musze byc straznikiem...tylko nawet nie zapytaliscie a juz mowicie o oszustwie. Skonczylam temat Wink nie bede sie klocic z "osobami ktore wiedza lepiej" Big Grin
Iness , temat zakończony, a odpowiedz otrzymałaś po napisaniu pw do mnie ....

Wybory trwają nadal , zapraszam resztę użytkowników do oddania głosu na kandydatów którzy pozostali na liście
Nie no to już są jaja jak berty Big Grin ...Aż się zaśmiałam czytając to..Ale Medyk powiem Ci tylko tyle strażnik dawniej był wybierany przez Was i moim zdaniem tak powinno zostać...To wy widzicie kto na to zasługuje i jak zachowuje na czacie..Teraz tylko się cyrki robią..Ale to tylko moje skromne zdanie..
Pominę to co tu dzisiaj przeczytałam , tylko i wyłącznie dla własnego dobra choć jest to dla mnie bardzo trudne , no ale cóż gryzę się mocno w jęzor Big Grin Popieram w 100% to co Ivcia napisała wyżej , strażnika powinna wybierać administracja .. Co do pozostałych kandydatów życzę powodzenia , ja osobiście powstrzymuję się od głosowania hmm dlaczego , niech to pozostanie tylko i wyłącznie dla mnie . Muszę tu jednak napisać coś bardzo ważnego ... Podziwiam i jednocześnie współczuję obecnym strażnikom i życzę dalszej wytrwałości i nerwów ze stali Smile
(24.Mar.2019, 04:31 PM)Ivcia napisał(a): [ -> ]Nie no to już są jaja jak berty Big Grin ...Aż się zaśmiałam czytając to..Ale Medyk powiem Ci tylko tyle strażnik dawniej był wybierany przez Was i moim zdaniem tak powinno zostać...To wy widzicie kto na to zasługuje i jak zachowuje na czacie..Teraz tylko się cyrki robią..Ale to tylko moje skromne zdanie..

Tak, tak Ivciu , a później znów gadanie, że bierzemy swoich "dupolizów" przepraszam za słowo, ale jak wiecie, często ono jest używane w naszą stronę, tak więc tym razem nasza decyzja była taka, by to inni decydowali za nas, kto ma być strażnikiem, którego my potrzebujemy .
Pomysł  był  może i dobry  , ale niekoniecznie się  sprawdzi  bo jednak mało  jest kandydatów  a do tego  użytkownicy  mogą  nie znać zachowań  danej  osoby  a mimo tego głosować . Rzeczywiście  to administracja wie najlepiej na ile dany kandydat może  sobie pozwolić  i jak sie zachowuje a także  czy radzi sobie z tym czy z tamtym  .
Stron: 1 2 3