Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Kandydaci na Strażników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
UWAGA
W ZWIĄZKU Z TYM ŻE POSZUKUJEMY STRAŻNIKA
PROSIMY CZATUSI
O ZGŁASZANIE SWOJEJ OSOBY LUB KOGOŚ NA TO STANOWISKO

(aktywnej na portalu i czacie)
NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY OD 13.03.2019 DO 22.03.2019
NA FORUM POD POSTEM
PO TYM CZASIE BĘDZIE URUCHOMIONA ANKIETA
GDZIE BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ DO 31.03.2019 NA SWOJEGO STRAŻNIKA
Rutkowski patrol zgłaszam się. Ktoś mnie namówił i choć to trudne do zrealizowania toooo nominuję siebie i się zgłaszam o.
zgłaszam siebie Big Grin jestem tu codziennie po kilka godzin dziennie albo i wiecej i juz długo Tonguejestem opanowana ciezko mnie zdenerwowac Smile
Zgłaszam MaJke
Zglaszam Wariatkę Smile
To ja zgłaszam Tobiasza gość wchodzi już tu od x czasu i niejednokrotnie uspokojał sytuacje na czacie.
(13.Mar.2019, 04:27 PM)Madman napisał(a): [ -> ]To ja zgłaszam Tobiasza gość wchodzi już tu od x czasu i niejednokrotnie uspokojał sytuacje na czacie.

Hahaha Madman ja jedynie tylko tutaj nadaje się na sprzątacza nic po za tym
Aggaaa.... bo ja sie na szczecie nie nadaje a ona tak  Smile
Zgłaszam Brata. Dobrze spisuje się jako prezenter, niekonfiktowy  to jako straznik tez da rade Tongue
Julka22 Smile To moja kandydatka na strażnika. Nowa osoba na czacie , nikogo nie zna więc uważam że będzie bezstronna w ocenianiu innych. Zna forum wie jak się na nim poruszać , plus dla portalu bo od czasu do czasu będą pojawiać się nowe posty tematy do rozmów. Strażnik będzie dla Niej motywacją by częściej do Nas zaglądać .
Stron: 1 2 3 4 5