Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Najlepsze teksty na czacie..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Myślę że wiadomo o co chodzi , tu będziemy wpisywać najzabawniejsze teksty napisane na czacie przez użytkowników, aby było to powiedzmy w miarę ok, to jedna osoba może dać maksymalnie dwa teksty w jeden dzień, przepisując go po prostu, lub w formie screenu z tym że nie może być przy tym pokazany nick, osoby która dany tekst napisała.
Mnie dzisiaj "położył tekst" [Obrazek: tduryc9.png] Kto był, widział więcej i całą rozmowę ...  Big Grin
Mnie jak najbardziej urzekło " Ja dziś nie DOSZŁEM jakoś mi ciężko " gdzie kilka sekund wcześniej padły słowa o słowniku ortograficznym....
Byłam, widziałam i z wrażenia wyszłam Big Grin Cool Pozdrawiam tę damem xD Big Grin
"Szukam lokalnego szlaufa z zachodniopomorskiego. Znajdzie się tu jakiś?" Pozdrawiamy Pana od wystawek i galerii Big Grin
(13.Lut.2019, 02:37 PM)KissMeBack napisał(a): [ -> ]"Szukam lokalnego szlaufa z zachodniopomorskiego. Znajdzie się tu jakiś?" Pozdrawiamy Pana od wystawek i galerii Big Grin

[Obrazek: lm2QgGp.png]
Poległam
Mam farta ze zemby nie wypadają z rozkoszy
Ciastka sie skonczyly tak samo jak moje zemby
Walentynkowy prezent?

[Obrazek: Rz8jXnF.png]
(14.Lut.2019, 11:02 AM)Aggaaa napisał(a): [ -> ]Poległam
Mam farta ze zemby nie wypadają z rozkoszy
Ciastka sie skonczyly tak samo jak moje zemby

[Obrazek: CSnXhA5.jpg]
(14.Lut.2019, 02:29 PM)KissMeBack napisał(a): [ -> ]      Heart Heart Heart [Obrazek: t6ugHKB.jpg]  Heart Heart Heart
Stron: 1 2 3 4