Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: 14.02 - Walentynki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak wiemy to już za kilka dni święto zakochanych , z tej też okazji mamy dla Was a szczególnie dla prezenterów propozycje. Każdy prezenter który zgłosi chęć zorganizowania audycji z konkursami i zabawami otrzyma pulę m@łpek do rozdania na swojej audycji. Audycja nie krótsza niż 2 godziny wpisana w środę z wyprzedzeniem (dzień audycji po głosowaniu w ankiecie) w ramówkę, po zabawie/ po audycji, lista potencjalnych osób, które wygrały trafia na pw do Mati010 , a on rozda @ już na następny dzień. Każdy prezenter , który zadeklaruje chęć zrobienia takiej audycji, proszony jest by to napisał tu w odpowiedzi na ten temat, pula @ na audycje dwugodzinną to 15 tyś @ do rozdania , oczywiscie prezenter, ktory poprowadzi to też otrzyma od nas m@łpeczki. Z racji tego że 14.02 wypada w czwartek to robię ankietę, kiedy miały by się odbyć te audycje i tu moja propozycja jest elastyczna czyli 14 lub 16 lub 17 lutego , głosowanie do wtorku do 24.00 będzie otwarte, czekam więc na chętnych prezenterów Wink
Jak widać po ankiecie z 60 osób regularnie odwiedzających forum, zagłosowało i zainteresowalo sie walentynkami 13 z nich, a wiec wynik powalający Big Grin Big Grin . Wynikiem 8 do 5 walentynkowe zabawy , mozna organizowac w sobote , o ile teraz prezenterzy się zgłoszą Wink
Zgłszam chęć poprowadzenia  audycji 2 godzinnej z konkursami walentynkowymi  Tongue
Aktualnie KissMeBack jest wpisana, nikt nie chce zagrać  Angel
Skoro nikt nie chce grać poza Agą naszą Kochaną , to może w koncu Ty Mati  zagrasz? Gdzie ten stary Mati z audycjami? Wyjątek byś zrobił raz do roku .... Wink 
(15.Lut.2019, 02:16 PM)Milkaaa napisał(a): [ -> ]Skoro nikt nie chce grać poza Agą naszą Kochaną , to może w koncu Ty Mati  zagrasz? Gdzie ten stary Mati z audycjami? Wyjątek byś zrobił raz do roku .... Wink 

Mam informację z dobrego źródła, że masz baaardzo fajny głos i możesz też zagrać  Big Grin
O godzinie 19.00 na półmetku zabawy, zrobiłem screen z listą obecnych , osoby które były w tym czasie na czacie i brały udział w zabawie z organizowanej przez KissMeBack otrzymały ode mnie po 20 tyś @ . KissMeBack zaś za to ze jako jedyna zorganizowała walentynkową zabawę , otrzymała wyjątkowy kolor nicku , jakiego nie ma w naszych zestawach , z opcjami z pakietu " Nosacz Saudyjski "

Osoby które były na czacie

[Obrazek: iJJS5gz.jpg]
Dziękujemy!  Tongue
Nagrody rozdane! Smile

Niezmiernie miło jest mi poinformowac, iż wygrane w konkursach walentynkowych @ zostały przekazane już na wasze konta Smile

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w audycji walentynkowej a zwycięzcom gratuluję wygranych :* Heart
(18.Lut.2019, 06:53 PM)KissMeBack napisał(a): [ -> ]Nagrody rozdane! SmileNiezmiernie miło jest mi poinformowac, iż wygrane w konkursach walentynkowych @ zostały przekazane już na wasze konta Smile Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w audycji walentynkowej a zwycięzcom gratuluję wygranych :* Heart

Super pomysł, fajna audycja i dużo zabawy dla wszystkich biorących udział. 

[Obrazek: 7IuRkte.gif] 
Stron: 1 2