Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Kolorek dla prezentera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tak sobie patrzę że  ekipa adminów,strażników na czacie  czy moderator mają swój kolor,dlatego mam propozycje żeby tez wyróżnić kolorem ekipę prezenterów....... oczywiście nie za darmo np. po wygraniu minimum 2 h miesięcznie.Jęśli to jest zła propozycja to proszę wątek usunąć do kosza,nie było tematu. Tongue
Niewykonalne raczej , gdyż lista prezenterów jak dobrze wiecie zmienia się, już od dawna top-czat nie posiada stałych prezenterów, z dobrze wiadomych wam przyczyn, każdy kto potrafi, może zagrać tu na radio dziś i pójść sobie kiedy chce na inne radio. Tak wiec dodatkowej grupy "prezenterzy" jak również koloru, top już nie bedzie posiadał ..
Rozumiem,miałam na myśli takich prezenterów,którzy trochę już tu grają a nie tych przelotem.
Zmieniam swoje zdanie ...... teraz myślę..... chyba jest wizja....
[Obrazek: yXDqKhC.jpg]

Myślałem i wymyśliłem a więc... kolor dla aktywnych prezenterów, czyli wystarczy mieć;
- nick w panelu taki sam jak na forum
- wygrać xxxx audycji w tygodniu i tu ups nie powiem ile bo nie będzie zabawy ??.

W niedzielę każdy prezenter, który spełni powyższe punkty zostanie oznaczony automatycznie kolorem i znaczkiem mikrofonu oraz trafi do grupy " Prezenterzy" , czynność ta jest powtarzana co tydzień żeby nie było że ktoś w jednym tyg zagra xxxx audycji i kolor będzie miał przez 30 dni aktywności konta , tak lekko ze mną nie jest jak wiecie ??. Wiecie że można się wpisywać w ramówkę na kilka dni przed, ale nie chce by było tak, że jedna osoba zajmie cały tydzień w konkretnych godzinach , więc w poniedziałek można zrobić maksymalnie dwa wpisy na tydzień na jednym kanale, aktywność na obu kanałach jest brana pod uwagę . I słowo prawdy , jedna kłótnia o godziny nadawania dolatuje do mnie , kolor znika wszystkim i zabawa się kończy ( chyba wiecie dlaczego i jak było wcześniej). Robienie sobie kont na panelu z myślą że dostanie się kolor mija się z celem to nie zadziała, system nadania koloru jest połączony z systemem nadawania strumienia na radio, zainteresowani wiedzą o co chodzi zapewne. W tym tyg robimy pierwszy test więc wszystkie audycje od poniedziałku już są brane pod uwagę , jeśli coś nie pyknie w niedzielę, nie płakać, będziemy poprawiać, wiecie jak to jest, ja mam wizję a Mati010 to wdraża i nie zawsze się udaje ??? ale my małe robaczki się nie poddajemy i kiedyś zadziała to , więc do dzieła tzn do grania nasi prezenterzy niech moc waszych audycji bawi słuchaczy portalu top-czat.pl ???
A czy jak mam swoje kolory to też mogę być dodany do grypy prezenterzy ??
Tak, kolory jakie posiadacie nie mają nic wspólnego z grupą prezenterów..
Zapomniałem dodać, wpis w ramkę by wszystko grało musi być zrobiony przed godziną nadawania, wpisy zrobione np o godz. 20.07 a audycja od 20.00 może zostać nie zaliczony przez skrypt , dlatego lepiej wpisać się kilka kilkanaście minut przed rozpoczęciem audycji by później nie było problemów..
A ja  mam  pytanko  jak już jest mowa  o kolorkach ? Czy dla aktywnych na forum  coś się  znajdzie... bo ja taka szara myszka  Big Grin  ?
[Obrazek: wyKFG1r.jpg]

muszę pomyśleć ..
Stron: 1 2 3