Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Kolorek dla prezentera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tu akurat przyznaje racje Medykowi - Sam źle bym się czół jak bym miał kolorek a gram naprawdę sporadycznie wiadomo przez sprawy nie zależne ode mnie i tak zwana pauza muzyczna się u mnie zrobiła - po drugie to tak zwane zabawa w godzinki i kolorki to fajna sprawa i godziwy pomysł - w końcu wszystko co to ma być zabawą a właśnie przez tą różnorodność - spędzam tu najlepiej czas niż gdzie indziej ...
(27.Sty.2019, 04:44 PM)Ola1 napisał(a): [ -> ]
(23.Sty.2019, 05:02 PM)Medyk napisał(a): [ -> ]
[Obrazek: wyKFG1r.jpg]
muszę pomyśleć ..

To ja może  się przypomnę ?  Tongue 

Już trzysta wpisów  Ola  stworzyła,
 Trzysta kolejnych napisze wnet!
 A znając zapał Olki   i talent
wkrótce "tysiaczek" tu nastanie. Big Grin

Medyku  Big Grin ? Czy jeszcze myślisz ?
(16.Maj.2019, 10:14 PM)Ola1 napisał(a): [ -> ]
muszę pomyśleć ..

Ciekawe ile jeszcze będę czekać na jakąkolwiek odpowiedź ....? Tak trudno coś napisać ... Medyku?  Szybko  wszyscy odpisują  jak jest jakiś " dym " na forum   Sad .Wiem ,że o kolorku mogę tylko pomarzyć ...w sumie to szary jest na topie  Smile
(17.Maj.2019, 06:45 PM)Ola1 napisał(a): [ -> ]
muszę pomyśleć ..

Ciekawe ile jeszcze będę czekać na jakąkolwiek odpowiedź ....? Tak trudno coś napisać ... Medyku?  Szybko  wszyscy odpisują  jak jest jakiś " dym " na forum   Sad .Wiem ,że o kolorku mogę tylko pomarzyć ...w sumie to szary jest na topie  Smile

Olu dajmy Medykowi czas , widocznie  on sporo go potrzebuje . W sumie ten nasz szary kolor nie taki zły i można się  do niego przyzwyczaić.  Możliwe,  że konieczne jest napisanie przez Ciebie Olu  kolejnych  300 postów , aby ładny kolorek posiadać  ?
(17.Maj.2019, 06:58 PM)Lexie napisał(a): [ -> ]
(17.Maj.2019, 06:45 PM)Ola1 napisał(a): [ -> ]
muszę pomyśleć ..

Olu dajmy Medykowi czas , widocznie  on sporo go potrzebuje . W sumie ten nasz szary kolor nie taki zły i można się  do niego przyzwyczaić.  Możliwe,  że konieczne jest napisanie przez Ciebie Olu  kolejnych  300 postów , aby ładny kolorek posiadać  ? 
ja już nie chcę ,pozostanę przy szarym  ,nie chcę  i już ,koniec kropka i żałuję ,że  napisałam coś   takiego ...
Obiecuję że w przyszłym tyg się tym zajmę, słowo
Możnaby polączyć kolory z tytulami użytkowników które są dostępne w silniku forum.
Dziala to na zasadzie: tytul + kolor za ilosć napisanych postów na forum .
Np:
-Nowicjusz
-Bywalec
-Forumowicz-(od tej rangi można by kolowować.)
-Wyjadacz
-Vip
-Legenda
-Weteran
Ilosć postów napisanych określalaby range i kolor.
przeglądając forum, a na nim zakładkę blog można natknąć się na taki temat: [ kliknij: kolory za aktywność ]
Tak Magda , info z 2017 roku jeszcze przed zamknięciem topu...... wyżej napisałem w przyszłym tyg ogarnę temat kolorów dla "pisaczy" Tongue
Tak wiec jak obiecałem, na chwile obecną mamy dostępne 4 awanse jeśli chodzi o pisanie postów /odpowiedzi na forum , czwarty awans jest kolorem z opcją "niewidok" na czacie , jak najdzie mnie czas na chęci , jeszcze dojdą też awanse zależnie od ilości tematów, a także jeśli się uda, będą też awanse od ilości otrzymanych lajków za posty ...... czas pokaże Wink
Stron: 1 2 3