Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Kolorek dla prezentera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
I w tym tygodniu pierwsze kolory rozdane, trzech prezenterow je otrzymało, zaś w jednym przypadku
nick na panelu nie zgadza się z nickiem na forum, a to wyeliminowało nadanie koloru. Chce zaznaczyc jeszcze, że jeśli ktoś ręcznie zmieni sobie kolor wyświetlany, to nie wróci do koloru top prezentera w danym tygodniu.
(23.Sty.2019, 05:02 PM)Medyk napisał(a): [ -> ]
[Obrazek: wyKFG1r.jpg]
muszę pomyśleć ..

To ja może  się przypomnę ?  Tongue
świetny pomysł
Trochę dziwne ponieważ jak prezenter chce zostać na stałe to fajnie by yło nadać ową rangę Smile Pozdrawiam
Taki był mój pomysł,dla stałych prezenterów a nie wybranych,należy wziąć pod uwagę że są tez prezenterzy pracujący,którzy nie zawsze maja możliwość wygrania godzin,do tego tydzień to jest za krótki okres rozliczeniowy.
Czyżby narzekania ???? Dodgy Dodgy Dodgy
Nazywaj to jak chcesz,miałam na myśli wszystkich prezenterów,którzy tu grają,tak jak jest na innych radiach,prezenterzy którzy grają są wyróżnieni.
Pomysl z kolorków jak najbardziej na plus. Czytam tak teraz i zadaję sobie pytanie. Gdzie ktoś zauważył, ze kolorek dostają wybrani prezenterzy?? Tobiasz czy Madman są tymi wybranymi?? Wygranie odpowiedniej ilości godzin skutkuje nagrodą w postaci nowego kolorka który motywuje do grania kolejnych godzin by go nie utracić. Czytałem odpowiedz nt. Stałej rangi ale uważam, ze jest ona niepotrzebna. Dużo osób zagra raz by później zniknąć i uciec gdzieś indziej bez choćby słowa. Bez rang wszyscy jesteśmy sobie równi, nie ma podziałów typu: Ten jest lepszy bo ma rangę a ja gorszy bo jej nie mam.. Każdy gra tyle na ile pozwala mu czas i jeżeli brakuje czasu na wygranie tych kilku godzin by dostać owy kolor, nie trzeba wymyślać czegos na forum by Medyk przykładowo coś pozmieniał. Bez grania nie ma zabawy, wygrane godziny to zabawa dla Nas samych jak i słuchających.
(31.Sty.2019, 10:27 AM)Niebieska napisał(a): [ -> ]Nazywaj to jak chcesz,miałam na myśli wszystkich prezenterów,którzy tu grają,tak jak jest na innych radiach,prezenterzy którzy grają są wyróżnieni.

Top-czat nie jest radiem jak inne, nie jest w ogóle radiem, a czatem z możliwością prowadzenia audycji radiowych przez prezenterów internetowych , do tego już dawno można było się przyzwyczaić, choć by po tym jak wprowadziliśmy tak zwany " wolny panel " dzięki któremu może zagrać każdy, jedną audycje lub też 1000 audycji ...

30 prezenterów obecnie ma konto na panelu
15 prezenterów, zagrało audycje w tym tyg ( sprawdzone według ramówki)

Mam dać wszystkim kolor , tylko dlatego że mają konto założone na panelu ?

Więc co powie mi za chwilę Tobiasz, brat, exiK, KissMeBeck, Pieknooka, Leanka, Septyma, Shellcia i kilku innych, ktorych nie chcę mi się wymieniać a dobrze ich znacie ??
Twój cyrk i Twoje Małpy.
Stron: 1 2 3