Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Możliwe problemy (Warto sprawdzić)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nasz dostawaca usługi hostingowej serwera, na którym mamy portal Top-Czat.pl od 15.12.2018 zaczął migrację wszystkich serwerów do nowej serwerowni.

W związku z tym, od 15.12.2018r. do 30.01.2019r. usługi będą stopniowo migrowane (w tym nasz serwer też będzie, lecz nie znamy dokładnej daty). Proces ten będzie się odbywał każdej nocy w godzinach 22:30 - 4:00.

Jeżeli zauważycie problemy z dostępnością portalu lub inne błędy prosimy pisać do nas.
mam klopot z wejsciem na panel
(16.Gru.2018, 12:07 PM)wilczyca24 napisał(a): [ -> ]mam klopot z wejsciem na panel

Wygaśnięcie konta po 30 dniach to nie kłopotWink
Dzisiaj przegladajac liste znajomych ktorych mam na forum zauwazylam ze brakuje mi jednej osoby , nie wiem czy to jakis problem zwiazany z ta migracja o ktorej wspomnial Mati czy po prostu jakis inny problem . Nie usuwalam sama tej osoby , moze warto sie temu przyjrzec . Ten sam problem pojawial sie juz na starym forum .
(16.Gru.2018, 08:50 PM)MałaMi napisał(a): [ -> ]Dzisiaj przegladajac liste znajomych ktorych mam na forum zauwazylam ze brakuje mi jednej osoby , nie wiem czy to jakis problem zwiazany z ta migracja o ktorej wspomnial Mati czy po prostu jakis inny problem . Nie usuwalam sama tej osoby , moze warto sie temu przyjrzec . Ten sam problem pojawial sie juz na starym forum .

Wyślij tutaj lub mi na priv nazwę użytkownika, który znikł
Sam szef czyli Ten Marudny Tomi Big Grin
(16.Gru.2018, 10:10 PM)MałaMi napisał(a): [ -> ]Sam szef czyli Ten Marudny Tomi Big Grin

On za dużo kombinuję, więc pojawia się i znika  Big Grin
(16.Gru.2018, 10:10 PM)MałaMi napisał(a): [ -> ]Sam szef czyli Ten Marudny Tomi Big Grin

No cóż mała strata Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin