Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Nowe działy/poddziały
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Może ktoś ma propozycję nowych działów lub poddziałów na naszym forum , bo ono jeszcze bardziej sie rozwijało lub co myślicie o przywróceniu działu "erotematycznego" w którym tematy tabu nie będą tematami tabu a spostrzeżeniami dorosłych ludzi którzy już coś mają do powiedzenia ??
Myślę, że erotematyczny powinnien wrócić  z podobnymi zasadami przyjęcia
[Obrazek: g6h516iuq8d5nvxcsbu7.gif]

[Obrazek: x5elefg1i3fpjd3yg7e.gif]

Będą kamerki?....

Blush
(07.Lis.2018, 03:00 PM)Gagat napisał(a): [ -> ]

Będą kamerki?....

Blush

Tylko nie Urban  Dodgy Gagatku  Tongue
(07.Lis.2018, 03:00 PM)Gagat napisał(a): [ -> ]

Będą kamerki?....

Blush
Jeszcze nie widziałem żadnego forum na którym były by transmisję na kamerach Undecided ... Nigdy na top-czat nie będzie żadnych kamerek.
Cry ... Były, dawno temu, bodaj na Interii... Ale by tu tłumy waliły drzwiami i oknami...  Big Grin
(07.Lis.2018, 04:30 PM)Gagat napisał(a): [ -> ]Cry ... Były, dawno temu, bodaj na Interii... Ale by tu tłumy waliły drzwiami i oknami...  Big Grin
Co ma interia do top-czat bo
nie bardzo rozumiem to dwa różne portale nie mające żadnego wspólnego związku , a po drugie to temat dotyczy działów na forum nie pokoi na czacie i proszę się trzymać tematu ...
Jak dla mnie dział erotematyczny może powrócić , wiadomo jakieś zasady muszą być ...Uważam że ten dział powinien być dostępny dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników . Może to jakie tematy będą w nim poruszane zachęci ich do udziału , zrozumieją że na tematy intymne można rozmawiać na luzie bez wstydu ... I co najważniejsze sami się przekonają że na starym forum właśnie w tym "dziale erotematycznym" który wcześniej nie był dostępny dla wszystkich nie było żadnych orgii erotycznych.
Ponawiam dyskusję.
Jeśli macie jakieś ciekawe pomysly na powstanie nowych działów, czekam na Wasze sugestie.
taak, ja poproszę o zmianę w "porady ogrodnika" bo mój post o lesie nie jest ogrodnictwem.
Stron: 1 2