Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Nowe działy/poddziały
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może ktoś ma propozycję nowych działów lub poddziałów na naszym forum , bo ono jeszcze bardziej sie rozwijało lub co myślicie o przywróceniu działu "erotematycznego" w którym tematy tabu nie będą tematami tabu a spostrzeżeniami dorosłych ludzi którzy już coś mają do powiedzenia ??
Myślę, że erotematyczny powinnien wrócić  z podobnymi zasadami przyjęcia
[Obrazek: g6h516iuq8d5nvxcsbu7.gif]

[Obrazek: x5elefg1i3fpjd3yg7e.gif]

Będą kamerki?....

Blush
(07.Lis.2018, 03:00 PM)Gagat napisał(a): [ -> ]

Będą kamerki?....

Blush

Tylko nie Urban  Dodgy Gagatku  Tongue
(07.Lis.2018, 03:00 PM)Gagat napisał(a): [ -> ]

Będą kamerki?....

Blush
Jeszcze nie widziałem żadnego forum na którym były by transmisję na kamerach Undecided ... Nigdy na top-czat nie będzie żadnych kamerek.
Cry ... Były, dawno temu, bodaj na Interii... Ale by tu tłumy waliły drzwiami i oknami...  Big Grin
(07.Lis.2018, 04:30 PM)Gagat napisał(a): [ -> ]Cry ... Były, dawno temu, bodaj na Interii... Ale by tu tłumy waliły drzwiami i oknami...  Big Grin
Co ma interia do top-czat bo
nie bardzo rozumiem to dwa różne portale nie mające żadnego wspólnego związku , a po drugie to temat dotyczy działów na forum nie pokoi na czacie i proszę się trzymać tematu ...
Jak dla mnie dział erotematyczny może powrócić , wiadomo jakieś zasady muszą być ...Uważam że ten dział powinien być dostępny dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników . Może to jakie tematy będą w nim poruszane zachęci ich do udziału , zrozumieją że na tematy intymne można rozmawiać na luzie bez wstydu ... I co najważniejsze sami się przekonają że na starym forum właśnie w tym "dziale erotematycznym" który wcześniej nie był dostępny dla wszystkich nie było żadnych orgii erotycznych.