Top-Czat.pl - Czat internetowy, forum ogólnotematyczne

Pełna wersja: Jak pytać to pytać....
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto pyta nie błądzi ...jest takie powiedzenie ....prawda?  Big Grin  To ja mam pytanko do szanownej Administracji ,czy za aktywność na forum nie przewidziane są  jakieś  nagrody w postaci  małpeczek ....? 

Pozdrawiam ... Smile
(18.Paż.2018, 10:44 PM)Ola1 napisał(a): [ -> ]Kto pyta nie błądzi ...jest takie powiedzenie ....prawda?  Big Grin  To ja mam pytanko do szanownej Administracji ,czy za aktywność na forum nie przewidziane są  jakieś  nagrody w postaci  małpeczek ....? 

Pozdrawiam ... Smile

Pewnie, że są! Po osiągnięciu "magicznych cyferek" zostajecie nagradzani nie tylko małpkami  Cool ​​​​​​​
HMMM...ja nie admin...ale lubie jak pytasz....mało tego uwielbiam jak piszesz....hahhahalubie czytać...:-)
(19.Paż.2018, 11:39 AM)Mati010 napisał(a): [ -> ]
(18.Paż.2018, 10:44 PM)Ola1 napisał(a): [ -> ]Kto pyta nie błądzi ...jest takie powiedzenie ....prawda?  Big Grin  To ja mam pytanko do szanownej Administracji ,czy za aktywność na forum nie przewidziane są  jakieś  nagrody w postaci  małpeczek ....? 

Pozdrawiam ... Smile
Pewnie, że są! Po osiągnięciu "magicznych cyferek" zostajecie nagradzani nie tylko małpkami  Cool  
Magiczne cyferki  Mati  Smile  powiadasz ? i nie tylko małpkami ?  To moje pytanko ...? Jaki duże są  te  cyferki    Huh ​​​​​​​ czy liczymy do tysiąca ?
Jakie cyferki? ja wlasciwie nie wiem za co mozna zdobyc nagrode Wink
(06.Gru.2018, 10:17 PM)Iness napisał(a): [ -> ]Jakie cyferki? ja wlasciwie nie wiem za co mozna zdobyc nagrode Wink

Ja też nie wiem ,i dlatego pytam  Big Grin