Co wam się podoba, nie podoba, wkurza, lubicie?

Anonimowa dysuksja

Postanowiliśmy zrobić ten wpis na naszym blogu, aby zobaczyć co waszym zdaniem jest do poprawy, co wam się podoba na naszym portalu lub co wam się nie podoba. Oczywiście pisać możecie anonimowo.

Zapraszamy wszystkich naszych użytkowników do dyskusji, możecie nawet pisać sugestię co byście chcieli lub zmienili na naszym portalu.

 

Odpowiedzi dla was na 06.10.2017

Chciałbym więcej gier na portalu

Na pewno się pojawią jeszcze nowe gry (niebawem).

Brak możliwości grania po 00:00. (Podobno można grać dla 1 osoby, albo po prostu dla samego siebie).
Brak możliwości grania na tym samym nicku 2x w ciągu dnia (dot. to różnych godzin).
Brak możliwości wpisu audycji w godz. połówkowych np. 12:30.
Mało możliwości zdobycia @ ( więcej konkursów, za mniejszą ilość @ )
Za drogie prezenty, kolory itd…
Brakuje „instrukcji obsługi Portalu” dla nowych użytkowników (zmiana hasła, avatar itd…).

Będziemy  nad  tym pracować  po   zrobieniu   nowej  aktualizacji  forum …

Zauważyłam że kilka osób prosiło, aby był widoczny wykonawca i tytuły piosenek na audycjach ???? Mi też ten pomysł sie podoba ????

Bardzo  trudne   do  realizacji   , każdy  prezenter  musiał  by  mieć  dobrze  zrobioną  play  listę …

Pani Sylwio nie sztuka byc moderatorem i straznikiem wchodzac na czat raz na miesiac ????

Skąd  taka  wiedza ile  każdy  strażnik, moderator, administrator  jest  obecny   na czacie  oraz   ile zajmuje  mu czasu   sprawdzenie tego  co  sie dzieje  na forum czy   też   na całym  portalu  ?

Nie podobaja mi sie nowe emotki w pierwszej zakładce są sztuczne ,nie przyjemne dla oka i brakuje troche starych .

Emotki  w pierwszej  zakładce  są  jedyne  w swoim rodzaju  😉  ze starych   emotek   jest  95% , a   brakujące zawsze można   dodać  ->>  czyt.  forum   dział  ” Giełda/ kupię

a ja proszę żeby Medyk i Mati zaśpiewali o! Kizia mizia zaczyna być już obyte i w związku z powyższym przydałoby się coś nowego… może achy i ochy ?? co Wy na to Panowie? ????

Z miłą chęcią zmienimy na „ochy, achy” oczywiście w wykonaniu płci Pięknej… Prosimy Panie wysyłać na nasz e-mail administracja@top-czat.pl wasze nagrania (nagrania mogą być anonimowe).

23 Replies to “Co wam się podoba, nie podoba, wkurza, lubicie?”

 1. Brak możliwości grania po 00:00. (Podobno można grać dla 1 osoby, albo po prostu dla samego siebie).
  Brak możliwości grania na tym samym nicku 2x w ciągu dnia (dot. to różnych godzin).
  Brak możliwości wpisu audycji w godz. połówkowych np. 12:30.
  Mało możliwości zdobycia @ ( więcej konkursów, za mniejszą ilość @ )
  Za drogie prezenty, kolory itd…
  Brakuje „instrukcji obsługi Portalu” dla nowych użytkowników (zmiana hasła, avatar itd…).

 2. brak możliwości grania po północy,
  brak możliwości wybrać czasu grania od połowy godziny np 13:30 – 14:30,
  bardzo drogie wykupowanie kolorów, głupotą jest przymus wykupienia wszystkich kolorow w kolejnosci by mieć swój ktory sie podoba – może warto pomysleć nad statusem VIP wykupowanym np na miesiac z mozliwoscia wybrania koloru?
  kolory dostepne w palecie nie odzwierciedlaja koloru na czat (rozmijaja sie w odcieniach),
  emoty na czat pomieszane i nie przypisane odpowiednim gestom np 😀 😛 😉 i kilka innych,

 3. Nie podobaja mi sie nowe emotki w pierwszej zakładce są sztuczne ,nie przyjemne dla oka i brakuje troche starych .

 4. Witam….Żadnej zmiany ekipy absolutnie,w tej chwili są dobrze dobrani i niech tak pozostanie,ode mnie dodam tylko że przydałby się prostszy panel prezentera dla początkujących (najlepiej jakby było tak jak kiedyś) a także bardziej sprecyzować te emotki.

 5. Jak może być prostszy panel jeśli tam jest tylko kopnij pilota i włącz pozdrowienia lub zamówienia ;(;(;

 6. Zauważyłam że kilka osób prosiło, aby był widoczny wykonawca i tytuły piosenek na audycjach 😉 Mi też ten pomysł sie podoba 🙂

 7. Prostszy panel tzn.bez rejestracji przez pocztę tylko wpis w ramówkę i play.
  Natomiast żeby był widoczny wykonawca i tytuł granej aktualnie piosenki musi byc tez to zaznaczone w programie,na którym sie gra.

 8. Wyczuwam złośliwość wchodzę kiedy mogę , nie którzy z nas pracują, mają rodzinę , i nie mają czasu siedzieć całymi dniami na czacie … jeżeli chodzi o forum bez obaw jest sprawdzane i moderowane regularnie . 🙂
  Anonimie dlaczego się nie podpiszesz ? , brak odwagi ?, a to ile wchodzę jest akceptowane przez administratora … tyle w temacie , pozdrawiam .

 9. Pani Sylwio jak to jest ze Pani najmniej tu jest a walczy o to by tu pozostac….post wyrazniej jest napisany ze mozna pisac anonimowo i co nam sie podoba lub nie wiec nie rozumie tej agresji 😉

 10. Absolutnie nie ma tu żadnej agresji.. :D, anonimie ja tylko zapytam „Żal… ściska?”, tymi słowami zakończę tą dyskusje. Pozdrawiam i życzę miłego dnia 😉

 11. Więcej konkursów i zabaw. Coś co może przyciagnać i zachecić do odwiedzania nas.
  I w programie oczywiscie zaznacze pokazywanie utworów i fajnie by było gdyby tak zrobili inni, którzy maja ochote grać dla nas 🙂

 12. za mało gier i zabaw nie raz widac ze czat „wisi” jak prezenter gra bo prezenter sam układa liste a moze zrobic tak by kazdy prezenter dostałby np wyzwanie od słuchaczy dzis gramy piosenki na litere „s” dla czatusi to zabawa a dla prezentera jednak w pewnym sensie wysiłek bo musi naszykowac piosenki na ta litere a nie wrzucac co popadnie . wiecej audycjii tematycznych a nie raz do roku np audycja wyznawania miłosci . małpki i jeszcze raz małpki za mało tego by je zdobyc wszyscy rozumiemy strona radio to opłaty ale czy wszystko musi sie obracac wogoł kasy ?

 13. chciała bym żeby straznicy, adminy i mody mnie kopali i mniej banowali bo zabradzo się rozruszali na tym radiu i banuja za nic.

 14. a ja proszę żeby Medyk i Mati zaśpiewali o! Kizia mizia zaczyna być już obyte i w związku z powyższym przydałoby się coś nowego… może achy i ochy ?? co Wy na to Panowie? 😉

 15. Dobry pomysł z tym blogiem i anonimową dyskusją. W końcu ludzie mogą się swobodnie wypowiedzieć

 16. Nurtuje mnie temat „gościa „jak wiemy funkcja pisania jest wyłączona,to jakby troche kara już na samym wejściu ,która według mnie bardziej zniechęca niż zachęca do rejestracji.Ale oczywiście moge się mylić ,bo przecież ile ludzi tyle opinii na dany temat …

 17. Fajnie, że jest dział zamknięty o tematyce erotycznej dla tych , którzy taki temat preferują ,ale co z tą drugą grupą ludzi, która tam nie bierze udziału? Może by i coś dla nich ?Proponuję rozbudować forum o jeszcze inny dział lub działy typu nauka , literatura itd.Oczywiscie na takich samych zasadach jak erotematyczny .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.